~esinti Estiği Yere Tekrar Geri Dönmez~

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
İlk defa düz dökülüyor kelimeler dilimizden..insanlar diyorum durmaları gereken yeri bilmiyorlar ama vurmaları gereken yeri çok iyi isabet ettiriyorlar.. yaralar derin ama bıçak daha keskin.. insanlara yaralarınizdan bahsetmeyin daha derine vuruyor bıçakları.. siz hiç ağlayarak uyuyakaldıniz mi o geceleri unutmayın o geceleri yasatanlari hiç unutmayın demiş şair.. ;;I

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
İlk defa düz dökülüyor kelimeler dilimizden..insanlar diyorum durmaları gereken yeri bilmiyorlar ama vurmaları gereken yeri çok iyi isabet ettiriyorlar.. yaralar derin ama bıçak daha keskin.. insanlara yaralarınizdan bahsetmeyin daha derine vuruyor bıçakları.. siz hiç ağlayarak uyuyakaldıniz mi o geceleri unutmayın o geceleri yasatanlari hiç unutmayın demiş şair.. ;;I
harika
images

~Esinti~

Özel üye
Bir şarkıyı indirip dinlemek bile zor geliyor bu üşengeç ligin kaçıncı evresi.. aslında bir müzik açıp tüm ruhsal döküntüleri dizmek vardı sıraya ama müzik açınca bütün kafa yolu şaşırıyor artık neyse.. uzuuun bir dinlenme saati ve vakti.. derinler fazla karanlık.. biz loş ışığa alıştık...

~Esinti~

Özel üye
Hiç bir şeye hevesim kalmadı artık.. hiç birşey beni mutlu etmiyor.. ne zaman geçecek hayatın bu aşaması?? Ben hiç sevemedim bu evresini.. geçmiyor hiç bir gün bana.. sanki aynı günü defalarca yaşıyorum bitmiyor.. ne yapmak bana iyi gelecek düşüncesi yedi bitirdi beni iyice. Kendi kendimi teselli edecek bir güç ve kelime yok şu anda.. ne bir kalabalık olsun etrafımda ne de yalnız kalayım istiyorum. Var mı benim gibi kadere kısmete olana olmayana gelmise geçmişe dik dik bakan gözler.. beklentiler üzüyordu evet ya beklemediklerin ne hissettirdi.. korku heyecan üzüntü büyük bir kaos içinde duygular.. kim ayırt edecek bunları?? :HIHVar mı ekstra full HD gücü olan gelsin bir imdada.. kolunuzu istemiyorum bir el ativerin bu duygulara.. bir adet beyin olsa yeter... Bakış açıları değişirken duygular ne alemde? Onlar neden evrene inadına paralel koşturma peşinde?;;V neyse hayata bir mola veremiyoruz bari rahatsız etmeyelim.. çünkü bu yol ucu sisli belirsiz dönecek mi bilinmeyen uzunu kısa si belli olmayan bir yol..

~Esinti~

Özel üye
Karanlığı dinliyorum sessizliğe pençe atar gibi.. zulada birikmiş tüm düşüncelerimi serbest bıraktım. Yolda ters giderken akışa birakilmayan bütün herşey senden bağımsız.o_O bir bam teli çalda gönlümüz dinlensin.. hayallerini suya biraktiysan gemi kaptanı kim sormayacaksin. Uzaklarda biryerde karşılaşırsam diye beyninde cirit atan hiç birşeyi de öylece birakmayacaksin..:honk dalmayacaksin öyle uzaklara yakinindakileri zaptedemiyorken seslenmeyeceksin öyle pervasızca heryere çünkü yetemeyeceksin hiç bir şeye.. sen oldu dediğin herşeyin kaç yarım ettiğini biliyor musun ?? Şimdi yoksa sende geçmişe bakmayacak geleceğe adım atmayacaksin.. kırmızının sülalesini anlattığı yerde yeşile çamur atmayacaksin.. yok öyle boşvermek öyle baktığın bütün gözlerden imdat ummak.. varsa da sensin yoksa da sensin çünkü ilacı yok hayatın kendine vereceği.. iyi bütün herşeyi bir kenara koy çünkü kötüler ağır bastıkça silinecek ilk şeyler kenara koyduklarin olacak..;;I vur gitsin bütün hayallere tabi kurabiliyorsan hâlâ.. uzun bir cümledir hayat noktasını bir türlü koyamadığın paragrafları kirli virgüle yer kalmayan anlamı olmayan siyah bir dünya...:kahvee:

200.gif