• Merhaba Ziyaretçi.
    "EYLÜL AYI" temalı fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Erkekleri Tanıyor Muyuz?

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Siz bugüne kadar erkekleri seks düşkünü, çapkın, egoist varlıklar olarak tanıdınız fakat ne yazık ki yanıldınız. Çünkü aslında onlar çok ama çok farklı!


1- Bir erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Yemek onlar için önemlidir.

Modern erkekler kadında iyi yemek yapmaktan daha fazla şeyler arıyor. Sahanda yumurtayla bile mutlu olabiliyorlar!

2- İlk adım hep erkekten beklenir. Erkekler harekete geçmekten hoşlanır.

Söz konusu karşı cinsle ilişki olduğunda erkekler sanılanın aksine çok utangaç davranmaya başlar. Bir erkeğin ilk adımı atması, onun için aslında hiç de kolay bir durum değildir.

3- Erkekler aşık olamaz, onlar için seks her zaman aşktan önce gelir...

Uzmanlar erkeklerin yüzde 90'ının aşkın sonsuzluğuna inandığını belirtiyor. Sadece aşkla birlikte tutku da arıyorlar.

4- Erkekler için önemli olan kadınların dış güzelliğidir. Çirkinliğe prim vermezler.

Erkeklerin çoğu kadınların dış güzelliğinden etkilenir ama seksapel ve çekicilik çok daha ön planda gelir. Her kadın dikkatli davranırsa istediği erkeğin ilgisini çekebilir.

5- Erkekler çok açık sözlü ve samimidir.

Bu tam anlamıyla doğru değildir çünkü erkekler ilişkilerinde her zaman biraz gizemli kalmayı ve kadınların da gizemli taraflarının olmasını tercih ederler.

6- Bir erkeğe ne kadar kötü davranırsanız size karşı o kadar bağlanır!

Uzmanlar bunun sadece acı çekmekten hoşlanan erkekleri mutlu ettiğini belirtiyor. Bir erkeğe haddinden fazla kötü davranışlarda bulunursanız onu elinizden kaçırırsınız.

7- Erkekler yatakta sadece kendi zevklerini ve orgazmlarını düşünür.

Bu genellikle kadını tatmin edemeyen erkekler için söz konusudur. Partnerlerin aynı anda tatmin olması pek sık yaşanmaz.

8- Güçlü erkekler yaşadıkları olumsuzluklardan şikayet etmez ve ağlamaz...

Uzmanlar bu düşüncenin tamamen yanlış olduğunu belirtiyor. Psikologlar her erkeğin yeri gelince ağlayabileceğini ve sorunlarla karşılaşabileceğini savunuyorlar.

9- Gerçek bir erkek ne istediğini bilir!

Erkek robot değildir; onun da hisleri ve kaygıları olabilir. Sadece erkek olduğu için hata yapmamasını beklemek yanlış olur. Her insan gibi o da hata yapabilir.

10- Bütün erkekler kalpsizdir...

Erkekler aslında sanılanın aksine kadınlara oranla çok daha duygusaldır. Sadece toplum içinde duygularını dışa vurmaktan hoşlanmazlar. Duygusal olurlarsa yanlış anlaşılacaklarını düşünürler.
 

BIYIKLI

V.I.P
V.I.P


2- İlk adım hep erkekten beklenir. Erkekler harekete geçmekten hoşlanır.

Söz konusu karşı cinsle ilişki olduğunda erkekler sanılanın aksine çok utangaç davranmaya başlar. Bir erkeğin ilk adımı atması, onun için aslında hiç de kolay bir durum değildir.


Çok doğru.Kendimce.Eline sağlık.
 
Top