• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Erkeklere özel

bekarlik sultanlikmidir ??

• evet

Oy: 1 14.3%
  • hayir

Oy: 0 0.0%
  • ben bilmem esim bilir

• kararsizim

Oy: 2 28.6%
  • vaktimin cogu bana ait

• saltanat benim

Oy: 2 28.6%

• Toplam katılan
    7

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
emojiler.jpg

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Özel üye
Bekarlık nasıl sultanlık oluyo erkeklere ya,yemek yapmasını cogu bilmez temizlik desen ince ayrıntı yok erkeklerde, :) hergünde dısarda yenmez, bence eziyet erkekler için bekarlık
annesinin evinde kalıcaklar istisna dicem ama anne bu oda gec kalınca nerdesin sen die hesap sorucak 😃
En güzeli evlilik bence bekarlık sultanlık diyen bence hiç evlenmemiş :)

zevzek

zevzek®
Özel üye
Bekarlık nasıl sultanlık oluyo erkeklere ya,yemek yapmasını cogu bilmez temizlik desen ince ayrıntı yok erkeklerde, :) hergünde dısarda yenmez, bence eziyet erkekler için bekarlık
annesinin evinde kalıcaklar istisna dicem ama anne bu oda gec kalınca nerdesin sen die hesap sorucak 😃
En güzeli evlilik bence bekarlık sultanlık diyen bence hiç evlenmemiş :)
Kararsızım 😅

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Özel üye
Zek aksam isten geliyorsun yemek hazır masaya oturuyorsun bir güzel yiyorsun sonra ellerine saglkk diyip iceri geciyorsın hanım mutfagı toplayıp ya cay ya kahve yapıp birseyler getiriyor yanına tv izleyip yatıyorsun bunun neresi kötü full hizmet var iste. Su getirmisin yastıgı uzatır mısın sarj aletini verir misin vs vs iste bence gayet evlilik sultanlık:)