Erkeklere özel anket

ERKEKLERE ÖZEL: Evleneceğiniz kadının türbanlı olup olmaması sizin için farkeder mi?

• Hayır farketmez, eğer sevmişsem sorun yok. Türbanlı da olur, türbansız da

Oy: 5 83.3%
  • Evet farkeder, türbanlı bir eş istemem

Oy: 1 16.7%
  • Zaten kapalı olmasını isterim

Oy: 0 0.0%
  • Bana kalsa farketmez, ama türbana karşı insanların tepkisinden korktuğum için istemem

• Diğer

• Toplam katılan
    6

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
ERKEKLERE ÖZEL: Evleneceğiniz kadının türbanlı olup olmaması sizin için farkeder mi?

Never Give Up

Özel Üye
Özel üye
Bu gibi konularda nötrüm.. Bu tip şeyleri dayatanları da aksini de dayatanları da sevmiyorum. Benim gözümde iki zihniyette barbar zihniyetidir. İnsanları kıyafetler üzerinden kategorize etmek kadar kötü, barbarca ve ilkel bir zihniyet tanımıyorum. Kıyafet ölçü olmaz. Kendini ilerici sanan nice yobaz gördüm. Bu devirde halen insanları bunun üzerinden bölen insanları şiddetle lanetliyorum. İdeoloji köleliği insanların insanlığını bitiriyor.. Kendi ülke tarihinden ve gerçeklerinden kopmak ne bileyim saçma.. Biri türban takıyorsa o onun tercihidir, bizi ilgilendirmez. Ne iyi ne de kötü yargılama hakkımız yoktur. Türban takmak dindarlık olmadığı gibi, kölelik de değildir.. Asıl kölelik insanları kıyafetleri üzerinden kategorize etmek kibridir..