ErkekLerde küLotLu çorap modası ''mantyhouse'' !!

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Kozmetik dünyası çoktan onlara kapılarını açtı. Önce göz kalemi, sonra rimel, en sonunda da gözaltı kapatıcısıyla bakımlı erkeğin kalbini çalan ürünlere, şimdi bir yenisi eklendi. Ancak bu yenilik bu defa modada kendini gösteriyor. Renk renk külotlu çoraplar, erkeklerin hayatına da girdi, giriyor.

TAYT GİYİYORLARDI AMA...
Son dönemde iyice moda olan tayt 'legging'ler, erkek dünyasına girişini yapmıştı yapmasına. Fakat bu daha çok, feminenlikle özdeşleşmekten çok, soğuğa karşı bir önlem, pantolon altına giyilen koruyucu bir kıyafetti.

Ancak sınırların tanınmadığı moda dünyasında maskulen dünyanın kaleleri artık yavaş yavaş devrilmeye başladı. Külotlu çoraplar, sadece kadınlara özgü bir içgiyim olarak bilinirken şimdi erkekler de bundan nasibini aldı.

'Mantyhouse' ismiyle satışa çıkarılan çoraplar, pembe renkten çiçek desenlilerine kadar birçok çeşidi de beraberinde getiriyor.

Reklamlarında şort altına giyilen ve spor ayakkabıyla kombin edilen çoraplar, erkeklerden çok kadınları hayrete düşürdü. Şimdi 'çorabım kaçtı' şikayetlerine daha çoğul bir kalabalık katılacak.Buna şüphe yok!
:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

1f79ub.jpg

16jkfur.jpg

wjxp9y.jpg

35b7dq8.jpg

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Ben biliyodum moda denen saçma sapan şeyin çığırından çıkacağınıHiç şaşırmadım açıkçası.Böyle bişeyi ilk güyen ünlüyüm diye geçinen bir akıllı olur herhalde.

1z1bg51.jpg

2epmws2.jpg

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
:@ iğrenç ötesi ya diyecek birşey bulamıyorum... Ben kızların moda çılgınlığına saçmalıklarına sinir olurken erkeklerde çığrından çıktı... Kime neyi ispatlıyorlar... Bi kendiniz olun yaa doğal olmak varken ne biçim şeyler bunlar... Batıya uyma çabası yüzünden insanlar ne hale geldi.. Askerlerimiz hergün şehit olurken bu tarz şeylerin düşünülmesi ülkeyi ne kadar ileri götürür bilemicem... Soyumuzu unutmaya başladık resmen... Atatürk kılık kıyafette değişiklik yaptı ama insana yakışacak düzeyde değişiklik onlar.. Yazık birşey diyemiyorum yaa üzülüyorum insanların bu acıancak haline...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hiç işim olmaz valla. Galiba bu olay hormonlardaki dengesizlikle ilgili bir durum. Bakımlılık iyidir ama bunu kadısı tarzda yapmak. Yok abi kalsın :D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Hiç işim olmaz valla. Galiba bu olay hormonlardaki dengesizlikle ilgili bir durum. Bakımlılık iyidir ama bunu kadısı tarzda yapmak. Yok abi kalsın :D
Haklısın :D Millet kendini bulmakta zorlanıyor sanırım.. Belli bi yaştan sonra insanların kişilikleri oturur diye bilirdim ama yanılmışım moda adı altında kişilikler kaybolmaya yüz tutmaya başladı :(