• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Erkekler Neden ve Nasıl İhanet Ediyor?

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Kadınla aldatıyor evet.. Ama genelde bekar kadınla aldatıyorlar..
Aldattığı kadın nadir evli oluyor yani istisna.
Sen evli kadınları da kapsadın..
Ayrıca böyle olan hem cinslerimi bende kınıyorum, suçu olmayanların adı çıkıyor elbette..
Ama erkeklerin aldatm oranıyla bayanlarınkini kıyaslamamak gerek..
Birçok kadın Örf ve gelenek göreneklerine göre davranır ve çocuklarınıda bu doğrultuda büyütür..
Aldatan kısım batıya özenti sonucunda hüsrana uğrayan kısım..

Zeynoo sen alınma evli derken tüm kadınları genellemiyorum..Tabiki de Türk kadınının fazileti dünyada bir örnektir..Ama inan özellikle de sanal alemde dönenlere inanamazsın..Sen Örf gelenek ve göreneklerine göre yaşadığın için bu tür şeylerden uzaksın ama biz görüyoruz çevremizde duyuyoruz..Benim en yakın arkadaşım bir kıza tutuldu kız 3 çocuklu kadın çıktı..ben burada bir şey söylüyorsam inan haybeye söylemiyorum...Faceye işini okulunu yazıyorsun seni yüz kişiye öneriyor..Ben arkadaş eklemeye kapattım hesabımı..Gelenleri bir görsen görmeni de istemem zaten..

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Ben aldatıyorum ama kadında aldatıyor..
Kadınların hepsi kendini boğaz köprüsünden atsa eminim sizde atarsınız kendinizi :D
"O yapıyor bende yaparım.." bu yanlış bi yaşam biçimi..

hep böyle değil midir...o yapıyor bende yapayım,o gidiyor bende gideyim.erkekler yapmasın bakalım kadınlar ne yapabiliyor.erkek evine bakmaz ama sevgilisinin tüm masrafını karşılar...kadın ne yapsın?ahlaktan yoksun biriyse hemen atlıyor,bedavadan geçinecek diye.
erkekler istemezse 100 tane kadın olsun cürmü kadar yer yakar,bişey yapamaz ahlaklı olan erkeğe.

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye

Zeynoo sen alınma evli derken tüm kadınları genellemiyorum..Tabiki de Türk kadınının fazileti dünyada bir örnektir..Ama inan özellikle de sanal alemde dönenlere inanamazsın..Sen Örf gelenek ve göreneklerine göre yaşadığın için bu tür şeylerden uzaksın ama biz görüyoruz çevremizde duyuyoruz..Benim en yakın arkadaşım bir kıza tutuldu kız 3 çocuklu kadın çıktı..ben burada bir şey söylüyorsam inan haybeye söylemiyorum...Faceye işini okulunu yazıyorsun seni yüz kişiye öneriyor..Ben arkadaş eklemeye kapattım hesabımı..Gelenleri bir görsen görmeni de istemem zaten..

hiç kullanmasınlar facebook,illaki kötüye kullanacaklar,vallahi yapan dört duvar arasında yine yapıyor,internetmiş,facemiş,telefonmuş bahane...kızları görüyorum bazen,okulda inecekler telefonla konuşmaktan kendini alamıyor müsait yer desin:)mesaj zaten sinir bozucu bişey bazen uyarıyorum lütfen ben inene kadar telefonunuzun tuş sesini duymak istemiyorum dikkat edin diye.herşeyin suyunu çıkarmaya bayılıyoruz halk olarak,kadın vaya erkek fark etmiyor.
aldatma konusuna gelince erkekler bir dursunlar yerlerin de kadın gelirse eşleri çözer konuyu:)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P

Tabi bunlar var elbette.. Ama internet olmasaydı, bu insanlar internetten değil çevrede gördükleri insanlara yöneleceklerdi. Yani bu yeni bişey değil.. İnternet yaygın değilken, telefon sapıklığı meşhurdu.. Bunu bayanlar bile yapıyordu ki yapan okuldan düşüncesiz kız arkadaşlarımda vardı.
Ama bunları yermek yerine, medyaya taşınır oldu, artık insanlar normal karşılamaya başlar oldu ben buna kızıyorum
Bu normal bi durum değil.
Adam tv ye çıkıyor karım kaçtı diye ağlıyor. Kadın kaçtıysa kaçtı erkek adam orada çıkıp ağlamaz afedersin ama:)

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Ahh erkekler ahh..Çeşitli atasözleri ile mevzuya giriş yapıyorum..
Yemeyenin malını yerler..
Dişi kuyruk sallamazsa erkek peşinden gitmez..vs.vs.
Tabi işin şakası bir yana..
Aldatmak acizlik eyvallah..Ama hiç sordunuz mu nie yapıyorsun die..?
Bende olmayıp ta onda olan ne var diye..
İki cins içinde geçerli bu sorular..
Hiç birimiz masum değiliz..Demek istediğim aldatmanın sadece fiziksel yönü değil..
Ne bilim ufak bi bakış olur..Biraz ilgi olur..Hafif yakınlık hissedersin..Düşünceleriz aynı yöndedir..Bunlar da bi çeşit aldatmadır..
Mevzu derin..Boğulursunuz..Oluruna Bırakın..Hani Derler ya..
Dönerse Senindir..Dönmezse Zaten hiç senin olmamıştır..;;)

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Ahh erkekler ahh..Çeşitli atasözleri ile mevzuya giriş yapıyorum..
Yemeyenin malını yerler..
Dişi kuyruk sallamazsa erkek peşinden gitmez..vs.vs.
Tabi işin şakası bir yana..
Aldatmak acizlik eyvallah..Ama hiç sordunuz mu nie yapıyorsun die..?
Bende olmayıp ta onda olan ne var diye..
İki cins içinde geçerli bu sorular..
Hiç birimiz masum değiliz..Demek istediğim aldatmanın sadece fiziksel yönü değil..
Ne bilim ufak bi bakış olur..Biraz ilgi olur..Hafif yakınlık hissedersin..Düşünceleriz aynı yöndedir..Bunlar da bi çeşit aldatmadır..
Mevzu derin..Boğulursunuz..Oluruna Bırakın..Hani Derler ya..
Dönerse Senindir..Dönmezse Zaten hiç senin olmamıştır..;;)

Buyrun rüzgarın gerçek dostu geldi:D
sorun hepsiyle birlikte aldatanlarda,erkekler yapmazsa kadınlarda yapmaz:)

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Öyle bişi yok arz..
Sabahtan beri aynı şeyi söylüyorsunuz...
Erkek köprüden atlasa kadın da mı atlıycak..?
Dönüp dolaşıp aynı yere geliyorsunuz..
:)