Erkekler kuş gibidir sıktın mı susar, bıraktın mı uçar

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Komik erkekler ile ilgili sözleri sizler için hazırladık. Sayfamızda erkekler ile ilgili en komik sözleri bulabilir ve paylaşabilirsiniz.

Kadınlar ilgi bekliyor da erkekler tren mi bekliyor sanıyorsunuz.

Erkeklerden hiçbir zaman sen rahat rahat alışverişini yap ben beklerim sözünü zor duyarsınız.

Erkekler bluetooth gibidir. Yanındaysan bağlılığı iyidir uzaklaşınca yeni aygıt aramaya başlar.

Karıma bazı sözler etmişimdir o da bana bazı paragraflarla cevap vermiştir.

Karısına kilo aldın diyen adam kendi durumunu gözünüzün içine bakarak bu pantolon yıkanırken daralmış diye açıklar.

Erkekler de sever alışveriş yapmayı parası olursa.

Kaşla göz arasında halt karıştıran canlıya ‘erkek’ yakalayınca erkeğin kaşıyla gözünün yerini değiştiren canlıya ‘kadın’ denir.

Benim evleneceğim kız benim başlık paramı ödemeli yoksa kimseyle evlenmem.

Erkeklerden hiçbir zaman sadece salata yiyeceğim sözünü duyamazsınız.

İlgisiz erkek silgisiz kaleme benzer.

Erkekler kuş gibidir sıktın mı susar, bıraktın mı uçar.

Erkeklerden hiçbir zaman galiba yanlış yola saptım bilen birine soralım cümlesini hiç duyamazsınız.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Erkekler ağlamazmış anamızdan doğarken uzun hava mı çekiyoruz.

Facebooka bakarsan erkeklerin hepsi Kıvanç Tatlıtuğ, hepsi romantik.

Erkeklerden hiçbir zaman hazır ayakta iken sana bir çay kokayım lafını hiç duyamazsınız.

Erkekler düşünce yoğunluğu yaşadıkları yer tuvaletlerdir. O da düşünmeye en çok vakit buldukları yer olduğu için.

İlişkimiz hakkında biraz konuşsak lafı kadar erkeğin kanının donduran başka cümle yoktur.

Erkeklerden hiçbir zaman seninle sohbet etmek varken niye telefona bakayım ki sözünü hiç duyamazsınız.

Karımla biz 20 yıl çok mutlu yaşadık, sonra tanıştık.

Erkek dediğin, Google gibi olacak, eşi kre derken bunu mu demek istedin hayatım diyerek kredi kartını verecek.

Ha erkekten ilgi beklemişsiniz, ha otobüs terminalinde uçak; aynı şey.

Bir erkek olarak şunu öğrendim: Bir kadına asla itiraz etme bırak konuşsun o bir süre sonra sorunu kendi halleder.

Erkeğin en sempatik halleri istediği kişiyi elde edene kadardır. Ondan sonra evrim geçirerek odunumsu bir hal alır. O yüzden beklentiniz çok olmasın.

Erkeklerden hiçbir zaman maç önemli değil canım hadi izleyelim cümlesini asla duyamazsınız.

Bazı erkeklerin mezar taşına ömrü yarıda kaldı, aklı karıda kaldı diye yazılmalı.

Eğer Ukrayna’ya işçi alımı yapılsa karın tokluğuna çalışmaya giderim.

Erkeklerden hiçbir zaman seninle birlikte alışverişe çıkmayı çok özledim sözünü asla duyamazsınız.

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
dediğin, Google gibi olacak, eşi kre derken bunu mu demek istedin hayatım diyerek kredi kartını verecek

Ha erkekten ilgi beklemişsiniz, ha otobüs terminalinde uçak; aynı şey

Erkeğin en sempatik halleri istediği kişiyi elde edene kadardır. Ondan sonra evrim geçirerek odunumsu bir hal alır. O yüzden beklentiniz çok olmasın

Bazı erkeklerin mezar taşına ömrü yarıda kaldı, aklı karıda kaldı diye yazılmalı
Hepsi doğru tespitler katılıyorum