• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Erkekler Kendilerinden Korkan Kadınları Severler !

Haziran

Usta
Şimdi aklı evvel erkek takımı hemen itiraz edecektir...

“Ben karımın, sevgilimin, benden korkmasını değil, bana saygı duymasını isterim...” türü zibidi laflar üretecektir...

Erkeklerin dünyası

Geçeceksin saygı maygı gibi kamuflajları...

Onun altında yatan basbayağı korkudur...

Çünkü erkek “korku salmak, tehdit etmek dışında” kadına hükmedemeyeceğini bilir...

“Yapma” diyeceği şeyi kadının yapacağını bildiği için de açıkça tehdit savurur:

“Hele bir yap da görürsün ne olacağını...”

“Şşşt tamamdır, bu kadar... Fazla laf yok...”

“Yeter dedim konu bitmiştir...”

Şimdi o metroseksüel kılıklı herifler bana söylesinler...

Bu sözleri bila istisna hepsi söylüyorlar mı?..

Söylüyorlar...

Bu sözler saygı dilenen sözler mi, yoksa açıkça tehdit mi?..

Kendilerine metroseksüel, megaseksüel her ne karın ağrısıysa bir çeşit seksüel ad takan erkekler dipten dipe kadını tehdit ederler, resmen ve alenen korku imparatorluğu yaratıp, korku salmak isterler...

Erkek itiraf etmez, medeniye yatar ama gerçekte kendinden korkan kadın arar...

Aslında zavallıdır...

Öyle Drakula, havaları yoktur...

Sempatik olma, arada bir gürlese de sevecen hali benimseme, kalender ve kompleksli yaratıklardır erkekler...

Ne ki, kadınların yapacaklarından korkarlar...

Kadınlardan korkarlar...

Kadınları çözemezler çözemedikleri için korkarlar...

Kadınları aldatırlar...

Aldattıkları için aldatılmaktan korkarlar...

Akılları hep başkalarıyla oynaştadır...

Akılları başkalarıyla oynaştadır, kadınları oynaşacak diye korkarlar...

Kadın kızacak evden atacak diye korkarlar...

Anneleri sağ ve sıhhateyken yaslanacak omuzları bir nebze bulunur...

Anne vefat etmişse ve yaş iyice kemale ermişse kadınlarından, hiçbir şeyden korkmadıkları kadar korkarlar...

Kadına sığınırlar, kadının bu saatten sonra evden gitmeyeceğini bildikleri için evden atılmaktan korkarlar...

Her halükarda, hayatları boyunca çözemedikleri kadından deli gibi korkarlar...

Kadından korktukça kadını korkuturlar...

Onun için erkekler kendilerinden korkan kadından hoşlanırlar...

Oysa bilinir ki, erkekten korkan kadın mevcut değildir...

Bu durumda erkekler kendilerinden korkuyormuş gibi görünen kadınlardan hoşlanırlar...

Erkekten korkar gibi yapan kadınlar akıllı kadınlardır...

“Bizimkinin tası atmasın... Fena olur valla...” gibi kışkırtıcı, iç gıcıklayıcı, herifçioğlunu kalaylayıcı bir tarz benimserler...

Çocuğa, konuya komşuya, çevredeki kadınlara, evde çalışan hizmetliye, kendi dışındaki herkese bu kadınlar “erkeğinin ne kadar korkulacak” biri olduğunu anlatmaya bayılırlar...

Herif şişinir, kendini güçlü ve korkulan bir imparator gibi görür, kadın bildiğini okur, denge bulunur...

“Ben saygı ararım... Barbar mıyım korkmasını isteyeyim...” türü zevzek erkek geyiklerine aldırmayın...

Sorun bakalım çocukluktan bu yana öğrenebildikleri ve tekerleye tekerleye tekerledikleri tek replik nedir:

“Kodum mu oturturum... Anladın mı ulan... Sen benim kim olduğumu biliyor musun?..”

Ezberindeki tek repliğin bu olduğu erkek denilen milletin korku dışında temel alacağı bir yaptırım olduğuna inanıyorsanız siz kadın olamazsınız?..

Çünkü kadın akıllı olur...

(Alıntı)

Harbiden Sövsen bundan İyiydi..Seni Ne alıp veremediğin var Bizle..Şiddet mi gördün Yoksa..:D Neyse Konuya geçelim..
Bi de Dayak Cennet ten Çıkmadır..:D

Kısaca Diyosun ki Erkek Evde Diktatördür..Asar keser..Peki Bunun Nedeni Nedir..Bunu Kimse Düşünmez..

Sorun : Şiddet..
Mağdur : Kadın..
Şiddet Neden Olan Varlık : KADIN..;)

Sen yapma denileni yaparsan..Ne bekliyosun..Biz Osmanlı Torunuyuz..Asarız keseriz..:D

Haziran

Usta
hahah hey allam sadece konu altında kocaman alıntı yazıor ben siddet görmedim yani:D
tamam o zaman kavgaya hazırmısın:D Pembe kuşağım var! :D