Erkekler her gün 43 dakika içerisinde 10 farklı bayana bakıyor...

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Otobüsler diyecektim ki kadınların listesinde gördüm. Aslında bu erkek listesinde birinci olması gerekmez mi?
Katılıyorum sana patik.
Toplu taşıma araçları, erkeklerin bayanlara daha çok sırnaşmaya çalıştığı alanlardan biri.
Hele birde oturacak yer yoksa ve ayaktaysanız bazen tiksindirici bile oluyor
Hatta hatırlıyorum bayanın biri adamın tekine çantasıyla otobüste fena dayak atmıştı demediğini bırakmadı sonrada ilk durakta indi otobüsten. Resmen adam kadına yapışmıştı yani :(

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Önce bayanları incelerim, herkes bir noktaya odaklanmışsa bir best model vardır ortamda, işte o zaman bakışlarımı ilgili kişiye çeviririm. Bu mudur? :D:D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
hayır zaten herkes bakıyodur dikkatimi çekiyor bende bakıyorum:P

Best Modellerde havalılar çok tvlerde gördüğümüz kadarıyla.. Pek bi özellikleri yok tipleri dışında o da geçici..
Ben önüme bakarım. Zaten işim varsa çıkıyorum dışarı. Ondada etraftaki yakışıklıları değil bir an önce işimi bitirip eve dönmeyi düşünüyorum:)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Kadın erkeğe bakar ,erkek kadına bu durum bence tuhaf değil..Ne yani gözümüze mühürmü koyalım..Ayrıca bunları yazanlar bu gezegen demi yaşıyor diye merak etmeden duramıyorum..:D

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Best Modellerde havalılar çok tvlerde gördüğümüz kadarıyla.. Pek bi özellikleri yok tipleri dışında o da geçici..
Ben önüme bakarım. Zaten işim varsa çıkıyorum dışarı. Ondada etraftaki yakışıklıları değil bir an önce işimi bitirip eve dönmeyi düşünüyorum:)

tatlım espiri yapıyorum:)
best model işin şakası,ben okula okuldan eve gidip gelmekle ve zaten hayatımda olan kişiye bakıyordum.o da bunları yapınca nette takılmaya başladım:)yani şakasına söyledim:)