• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

erkekler de aşk acısı çeker

çılgınım_www

Forum Tutkunu
bence erkeği kızı yok bu aşk meselesinin... kişilik meselesi bence... mesela ben aşık olsam lafla söyleyemem hiç..sadece davranışlarımla belli ederim ama tabi karşımdaki anlamayınca kötü oluyor çünkü ilgisiz oldugumu düşünüyor ve ona karşı duygusuz oldugumu düşünüyor bu da kötü oluyor... Sorun kimsede değil... Sorun Aşk ve Sevgi dillerini bilmemekte...
Aslında karşımızdakinin Aşk veya Sevgi dilini çözersek o da aynı şekilde çözerse... Kim kimi seviyor kim kime aşkını herdefasında büyütüyor anlarız... ve aşkını belli etmek sadece söylemek değildir ya da haykırmak değildir... bazen susmak bile aşkı çok iyi ifade eder ya da masum bir öpücük ya da fedakarlık...
Şunu anlamıyorum neden söyleyemiyorum ya da söyleyemiyor diye yargılanırızki ????

ahbeabi

Uzman
Ya Zaten aşk acısını erkekler çeker, Sen Hiç Aşkı için dağları delen, aşkı için çöllere düşen bir bayan gördünmü :)

Ah Garibim erkekler, sabırlı olalım bu kadınlar kıymetimizi anlıyacaklar ama umarım iş işten geçmeden anlarlar değilmi ?:D

çılgınım_www

Forum Tutkunu
ahbeabi okadar da değil yahu :D daha neler :D Aşkı için dağları delen, aşkı için çöllere düşen bir bayan görmedim ama böyle bir erkekte görmedim buarada:D
ama şu konuda sana katılıyorum kadınlar kıymetinizi anlayamıyorlar niye :D çünkü herşey karşılıklı erkeklerde kadınların kıymetini anlayamıyor... sonuç yine dediğime geliyoruz Sevgi ve Aşk dilini bilmek karşımızdakinin... mesele erkek ya da kadın değil aşkta..:D

ahbeabi

Uzman
Mecnun çöllere düşmedimi aşkı için,
Ferhat dagları delmedimi,
Kerem ateşlerde yanmadımı.
lütfen bunları görelim sevgili bayanlar :) :D

Bu hikayeler inanıp ''Benim leyla dan Şirin den Aslı dan ne farkım var..? '' Diyen Kızlar var..Bunuda gözardı etmeyelim Çılgın..

Aşk acısı..Tek çaresi Giden hatunun Dönmesi..Ya da 70 Lik Yeni Rakı..
Ama Gurur Herşeyden önce geLir..;)
Sonuç:Bir Adet Sarhoş..:)

SaMeT10

Usta
varya bi keresinde ayrılık bi koymuştu bana 3 ay kendime gelemedim. daha lisedeydim. neyse artık alıştım ayrılıklara koymuyo:)

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Erkekler daha çok acı çekiyor. Çünkü yazıda da denildiği gibi bir ayrılığın ardından bunu oturup bir arkadaşınıza anlatamıyorsunuz. Neden diye sormayın. Bazı şeylerin nedeni olmaz. Bu erkeklerin hemen hemen %90-95 inde var. Ya gidersin kafaları çekersin ki bunu karşı taraf anlar ve oda soru sormaz.
Bir erkek hayatı boyunca sadece 1 kere aşık olur. Çok nadirdir 2 oluşu. Ama bir kadın hayatı boyunca 4 5 ya da daha fazla bir sayıda aşık olabiliyor. Kadın daha çok ilgi ister, ona ilgiyle davranan sürekli gönlünü hoş eden ve azıcıkda eli yüzü düzgün biriyse kadın aşık olur. Kriterleri odur kadının. Ama erkek de durum daha farklı. Kendine iyi davranan, şefkatli vesaire.... Her kıza aşık olamaz.
Daha fazla aşk acısı çeker. Çünkü hep içindedir o kişi. Gün gelir başka hayatlar kurar ama "o" asla unutulmaz. Kadında aşk acısı çeker ama bence bir erkek çok daha fazla çekiyor.