• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

erkekler de aşk acısı çeker

kelebek

-ütopik-
V.I.P
İçlerini dökemezler
Bizler en zor anlarımızda hemen telefona yapışır, en yakın arkadaşlarımızı hatta bazen ailemizi bile ararız. Erkekler, acılarını kabul etseler bile, onu paylaşmayı sevmezler. Eğer arkadaşlarını arıyorsa bu asla ayrılık haberini haber vermek ya da acısını paylaşmak için olmaz. Tek istediği bir yerlerde oturup bir şeyler içmek ve kafasını dağıtmaktır. Ve en önemlisi erkeklerin intikam duygusu çok güçlüdür. Kadınlar da terk edildiklerinde intikam duygusunu hisseder ama bunu genellikle düelloya çevirmezler.

peki buna ne dersin + intikam olayına :D
ben buraya takılıorum işte bi erkek asla böle bişeyi arkadaşlarına anlatmıo nie?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Onun için aşklarınız hep kısa sürer. Bir erkeğin kalbi kimle olursa olsun hep biri ile doludur. Yoğun yaşar uygularını ama tek özelliği belli etmezler.

Başkaları ile paylaşılan aşkların ömrü hep kısa sürmüştür. İki kişinin özeli özel kalmalıdır. Sizi gidi bayanlar siziiiiii :@ :him

kelebek

-ütopik-
V.I.P
kesinlikle katılmıorum yaa..birini sefiosam haykırmak gelir içimden benim..onun için ağlıcaksam herkes bilsin utanajak sıkılajak ne var bunda..

hem duygumu karşıdakine belli etmessem onun anlamasını beklemek karşı taraf için fazlaca ağır bi yük olmazmı?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Siz kadınlar hep duymak istersiniz. Bilseniz de seviildiğinizden hiç şüpheniz olmasa da duymak istersiniz.

Ya bırakın biraz gizemli olalım beeeeeee :@

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
hayır bende itiraf ediyorum kadınlar daha ruhsuz bence çünkü karşısındaki erkeğe her zaman güvenip ilişkisini korumalı bunu yapcak ruh yok kadınlarda hep derler aman biterse bitsin bana ne olucak sanki hayat devam ediyor diyercesine aşkımızı sevgimizi yabana atarlar bayanlar:):)

kelebek

-ütopik-
V.I.P
asıl erkekler öyle düşünüyo.biter bitmez yeni birini bulur erkekler

haklısın ama kadınlar kendilerini tamamen bırakmazlar ilişkide çünkü siz erkeklere güven olmaz :D

ben katılıorum gırala erkekler daha hissiyatlı
ya da belki biz söylemekten çekinmediimiz için ilişki bittikten sonra da içimizde bi ukte kalmıyor ama erkekler öyle değil hep geçmişleri kurcalıyor kafasını...
bu yüzden kadınlar daha kısa sürede atlatabiliyor çünkü sen söyleyeceğini söylemişsin karşındaki kazma ise elimden bişey gelmez der hoooopppp yeni bir aşka yelken açarsın(tamam abarttım o kadar duygusuz değiliz :P)

beyler didinedursunlar kendi içlerinde kopan savaşlarla :):)

Haziran

Usta
Aslında erkekler cok duygusal, hassas.. Onlar da cok sevior, asık oluyor ama bizim kadar ulu orta yasamıyorlar asklarını daha gizemli, daha sessiz, daha sakin, daha izole yaşamak istiyorlar.. Biz kızlar dünya alem duysun sevdamızı diye yırtınırken ve erkeklerin neden gizleme cabasında olmalarını kendimize sorup dururken aslında kendimize ve ilişkimize verdiğimiz zararı göremiyoruz.. Özetle kızsak ta, sövsek te onlar da etten kemikten ve duyguları var:)

Aslında bazı şeyleri sessiz sedasız derinden yaşamak lazım..Çok göz önünde olursa Çabuk Biter Diye düşünüyorum..Ama Kızlar Bunu Yanlış algılıyo..iLginç bi durum yavv..Ne desek boş..