Erkek mi, kadın mı daha kolay unutur?

Kim daha kolay unutur???

• Toplam katılan
    41

BIYIKLI

V.I.P
V.I.P
Nuh tufanın da rivayete göre karayı bulan güvercinmiş.
çünkü zeytin dalı getirmiş karadan. Daha sonra da bu soru olmuş insanlar arsında:
-Zeytin dalını getiren güvercin erkek mi?
-Zeytin dalını getiren güvercin dişi mi?
Cevap hep tartışılmış. Bence erkekti.
Neden mi?
-Dişi olsaydı gemiye zeytin dalını getirirken mutlaka düşürürdü.
Neden mi?
Ötmeden duramaz ve cik derdi.
Tabi ki o zaman dal da düşerdi.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
:))) ya anlamadigim konu calisip para kazanmakmi :)))) artik kadinlar daha cok is sahibi :))))))99

aiShwaRya

Aktif
Erkekler bir ilişkiye daha farklı yönden baktığı için kadınlar daha zor unutur. Erkekler alınmasın sözüme biz bayanlar daha duygusalız, sizler daha etcil..

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Hiç kimseyi unakmak için çaba sarf etmedim... çünki unutacak kadar Kimseyi sevmedim

çılgınım_www

Forum Tutkunu
bence kızlar daha çabuk unutur bunun çok örnekleri var en baştaki örnek benim zaten:)
erkekler ise kolay kolay unutamaz tabi ben sevenlerinden bahsediyorum zaten kim olursa olsun vakit geçirdigi bir insanı hemen unutur ama sevdigini zor ...
peki ama neden erk zor unutur ... nedeni tecrübelerime dayalı olarak söylücek olursam :)
GENEL OLARAK;
1-kızlar erkekleri kendileri gibi sanarlar çok duygusaldırlar, şıp sevdidirler genelde :)ve bu yüzden başka bir erkege hemen baglanabilirler ..
1-erkekler ise kızların çoguna vakit geçirmek için oyalanmaca olarak bakarlar buyüzden asıl sevdikleri insanı unutmaları epeyce zor olabilir..
2-kızlar tutunacak bir dal bulurlar elbet mesela okul iş hayatı ailesi bişekilde ayakta durur ve kendini unutmaya alıştırır..
2-fakat erkekler zaaflarına daha yenik düşerler ve sürekli odaklandıgı şey unutamadıgı olur bırakır kendini hayatın akışına...(bu da unutamamasına sebeptir)
3-kızların peşlerinden giden olur mutlaka.kendileri bir çaba sarfetmeselerde unutamadıgı oldugu için kimseyi görmeselerde erkler peşinden gittigi için çaba sarfeden bir taraf erkek olur ve kız aman uff sinir gıcık derken bir bakmımışsınızki öncekini unutmuştur:D
4-ancak genelde erkekler kız peşinden gittikleri yüzden eee unutmaya çalıştıkları biride varsa kim kimin peşinden gidecek kim mücadele edecek yani onların unutması zor bir ihtimal
nezamanki karşılarına mücadeleci bir sevgili çıkarsa ozaman diğerini unutmaları söz konusu bence :D

EK BİLGİ: istisnalar vardır elbet...bu istisnalar mantıklı ve iradesi çok kuvvetli olabilen kimselerdir :)