Erkek-Kadın Farkları

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Erkekler ve kadınlar arasında hayata bakış açısından bariz farklar olduğu konusunda çoğumuz hemfikiriz sanırım. Bu listede kadınlar ve erkekler bir nesneye bakınca ne görürler, nasıl davranırlar, nerelerde farklılaşırlar hepsini görebilirsiniz.

1. Aynada kendilerini nasıl görürler

1.jpg

Erkekler kaslı sanarken kadınlar hemen ufacık kalçalarını bile kocaman görürler. Diete giden yol.

2. Erkek kuaförünün ucuz olması, kadın kuaförlerinin ise para çeken süpürge gibi olması

2.jpg

Ha tabii saç kesmeden bile onlarca lira kapabiliyorlar, bunu da ekleyelim. Hayatım nasıl olmuşum sorusuna ondan genelde erkekler bön bön bakıp noldu ki diyebiliyor.

3. Ayrılık sonrası erkek ilk günler iyi kadınlar ilk günler acılı. Ama zaman geçtikçe erkeğin kafaya dank ediyor, kızsa iyi ki kurtuldum diyor.

3.jpg

Tam olarak böyle oluyor.

4. Kadınların tuvalet terbiyesine ayrıca saygı!

4.jpg

Erkeklerin bir de kapı açıkken küçük tuvaletlerini yapma huyları var. :)

5. İşe hazırlanma

5.jpg

6. Erkek 5 dakikada çanta hazırlarken kadın bunu baya baya planlı yapar, sağlam vakit harcar

6.jpg

7. Sosyal Medya'daki bariz fark

7.jpg

8. Yatağın mor tarafı erkeğin

8.jpg

9. Çalışma masasındaki fark

9.jpg

10. Kadınlar ve erkekler şampuan seçerkenki bakış açısı farklılakları. Kadın markadan özelliklere kadar incelerken erkek sadece ŞAMPUAN der ve alır.

10.jpg

11. Kadın ve Erkek arasındaki bakış açısı farkı

11.jpg

12. Kadın ve Erkek arasındaki renkleri görme farkı

12.jpg

Dünyada bu kadar renk var mı gerçekten ya. :)

13. Gardrop ve alışveriş farkı

13.jpg

14. Kadın ve Erkek arasındaki güne hazırlanma farkı

14.jpg

Erkekler hep bekler / bekletilir arkadaş

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Şampuanları incelemem ,alışverişte saatlerce oyalanmam asıl benim koca saatlerce oyalanır beğenmez☺ve ayreten evden hemen hazırlanır çıkarım aksine ben kocayı bekliyorum saatlerce müstehak mı bu bana???