Erkek İçin Doğum Günü Hediyesi Tavsiyeleri

Paradoks

... Elif ...
Özel üye
Erkeklere alınabilecek hediyelerGömlek:
Erkeklerin en çok eskittikleri ve en çok giydikleri giysi gömlek olsa gerek Bu nedenle gömlek, hediye listemizin birinci sırasında!


Kravat: Şık bir kravat, güzel bir kutuda çok hoş bir hediye olabilir Yalnız sezonun renklerini ve çizgilerin takip etmeyi unutmayın Bu yılın renkleri takımla zıt renkler Bu nedenle hediye alacağınız kişinin takımlarına dikkat ederek, renk seçimi yapabilirsiniz.


Parfüm: Erkeklere alınan en çok hediye anketi yapılsaydı, herhalde parfüm en çok tercih edilen hediye olurdu Bu durumda dikkat etmeniz gereken, hediye alacağınız kişinin sevdiği kokular Ağır kokular mı seviyor, hafif mi? Bunu öğrendikten sonra alışveriş yapabilirsiniz.


Nemlendirici: Her ne kadar erkekler kremlere uzak olsalar da, onların da ciltlerinin neme ihtiyaç duyduğu bir gerçek Bu gerçeği bilen kozmetik firmaları erkekler için nemlendiriciler üretiyor Alacağınız kişinin cilt tipine göre bir nemlendirici seçebilirsiniz.


Eşofman: Rahat bir eşofman hem spora giderken, hem de evdeyken giyilebilir Her zaman da ihtiyaç duyulan bir kıyafet çeşididir

Spor ayakkabı: Bütçeniz uygunsa spor ayakkabı erkeklerin her zaman için tercihleri arasındadır Ama almadan önce alacağınız kişinin yaptığı spor çeşidine göre ayakkabı almayı unutmayın.


Evrak çantası: Eğer hediye alacağınız kişi çok yoğun bir iş adamıysa, evrak çantası mükemmel bir hediye seçimi olabilir Bu arada alacağınız çantanın üzerine o kişinin ismini de yazdırarak jest yapabilirsiniz.


Saat: Çok özel bir hediye ama kaliteli bir seçim yapmanız gerekiyor Bunun için de bütçenizi iyi planlamanızı öneriyoruz.


Büro eşyası: Eğer hediye alacağınız kişi dekorasyona ilgi duyuyorsa, bürosuna veya evine güzel objeler seçebilirsiniz.


Çakmak: Sigara içiyorsa, her zaman yanında taşıyacağı şık bir aksesuvar.


Hediye alacağınız kişinin unutkan olmamasına dikkat edin Çünkü eğer unutkansa hemen kaybedebilir.


Kol düğmesi: Tam bir klasik Eğer hediye alacağınız kişi klasik giyiniyorsa, kesinlikle daha zarif bir hediye olamaz Özellikle sedefli modelleri bu yılın gözdeleri arasında.


Oyuncak araba: Arabaya düşkün erkekler genellikle koleksiyon yapmaya da düşkün oluyorlar Onlara orjinal modelleri alabilirsiniz Çok sevineceklerine şüpheniz olmasın!
 

Suskun

V.I.P
V.I.P
Alacağım hediyenin deyeri bana aldığı hediyeye bağlı asla bana aldığının deyerinden daha fazlasını almam.Uyanık olun kızlar.
 

ŞeHaZ

Söyle Derdin mi Var?
Evet bunlar basit insanlara alınacak hediyeler biraz fobileriyle ilgili birşeyler alın örneğin ben kitap okumayı çok severim ve bir gömlek yerine çok istediğim ama bir türlü bulamadığım ölü ruhlar ormanını tercih ederim
 
Top