éqéR âLMâNYâLı BîRîNé â$ıK oLuRSâNıS ??

éqéR âLMâNYâLı BîRîNé â$ıK oLrSâNıs Né oLuR??

• Acaba bana göre midir ? kültür farklılığı oluşurmu?düşünürüm

Oy: 7 77.8%
  • Almanyalılardaki değişik şeyler ne diye aratırırım.

Oy: 2 22.2%

• Toplam katılan
    9

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Almanyalı mı, Alman mı?

Eğer Tük olup Almanya'da yaşıyosa kültür farklılığı herhangi iki il kadardır.

Konu Dışı: nisa, Forum kurallarını okursan sevinirim. Çünkü eğlence bölümü dışında Türkçe'nin doğru kullanımına azami özeni gösteriyoruz. Sadece Eğlence bölümünde istediğimiz şekilde yazabiliriz.

wien06

V.I.P
V.I.P
Benim anlamadigim sey ne demek bu Almanyali.Bende yurt disindayim Avusturyada bulunuyorum yani ben simdi Avusturyalimi oluyorum.ASLA ben böyle bir sifati kendime yakistiramam.
Ben bazi kimselerin söyledikleri gibi Almanyali degil DOGDUM DOGALI TÜRKIYELIYIM.Benim sizden ricam ne olur böyle benzetmeleri kendi vatandaslarimiza yakistirmiyalim sizler bize Almanyali diyorsunuz.Fakat burdada bize TÜRKIYELI diyorlar.
O yüzden lütfen Almanyali degilde yurt disinda yasamis desek daha güzel olur.

ELiSa

Üye
Benim anlamadigim sey ne demek bu Almanyali.Bende yurt disindayim Avusturyada bulunuyorum yani ben simdi Avusturyalimi oluyorum.ASLA ben böyle bir sifati kendime yakistiramam.
Ben bazi kimselerin söyledikleri gibi Almanyali degil DOGDUM DOGALI TÜRKIYELIYIM.Benim sizden ricam ne olur böyle benzetmeleri kendi vatandaslarimiza yakistirmiyalim sizler bize Almanyali diyorsunuz.Fakat burdada bize TÜRKIYELI diyorlar.

size katiliyorum Wien06

EsteLya

Aktif
Wien06 abi Bende sana katiliyorum desenize istemeye gelmeden önce anket sorusu sormaliyiz, biz bu gidisle bu düsüncelerle evde kaldik bizi alanda olmaz :P
Nisa sen bu soruyu tam detayli sor bide sadece Alman yazma sanki sadece Almanya var koça avrupada

AngeL

Özel Üye
Özel üye

Sana katiliyorum bizde türküz yani...