en yakin arkadasin

limonata

Özel Üye
Özel üye
Merak ettim de acaba üniversite arkadaş arkadaşlıklarının kalıcı olmaması söylentisi doğru mu. Yani dusunsenize 4 yıl beraber geçiriliyor ama yine de elde kazanılan güzel bir dostluk olmuyor. E bi yandan ergenlik döneminin saçma hareketlerini beraber yaptığınız lise arkadaşları var. Tabi çocukluk döneminden ilkokul arkadaşlarını söylemiyorum bile. Yazlık arkadaşları komsular.. Bunlar da var. Sizin en yakin arkadaşınız nereden peki?
Benim liseden mesela.
Sohbet amaçlı soruyorum konuyu da umarım doğru yere acmisimdir

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Benim her öğrencilik yilimdan konustugum arkadasim var..
Universitedekilerle sürekli gorusuyoruz..en kalicisi o ve ortaokul arkadaşlarm

Esr3

Özel Üye
Özel üye
en yakin arkadasim anaokulundan. lisedende var ama insanlar artik büyüyünce ergenligi atlattiktan sonra adam oldum havasina mi giriyorlar napiyorsalar artik:P
ölümüne denilen arkadas yada kanka falan yok abicim. illa ki birgün bir hatasini birseyini görür mesafeni koyarsin. geriye kalan hep kardestir hep kardestir :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aslında bunun nedeni artık insanların üniversite sonrası hayata atılıp para yiyen taraftan para kazanan tarafa geçmiş olmaları. :) Her biri memleketin bir köşesine savrulunca tesadüflerle artık bir araya geliyorlar okul sonrası.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Ben üniversiteyi yaşadığım şehirde okudum. Aynı şekilde birçok arkadaşım da öyle.
Ve bu yüzden kopmadık birbirimizden. Hepimizin zaman işleri güçleri olsa da, ara sıra planlar yapar buluşuruz. Yüz yüze görüşemesek dahi, arar sorarız birbirimizi.
Yani gönül bağı değer vermek. Buluşma ihtimaline bağlı değil aslında.
Uzak şehirlerde de olunsa eğer insanlar birbirlerini gerçekten önemsiyorsa o bağı hiç koparmaz diye düşünüyorum.