En sevilesi erkeklere gelsin :P

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
bende örmüştüm,hiç giydirmedim daha,boş bir vakitte üşenmesem buraya koyardım fotosunu :)
kurban olurum bu giyecek olanı yaratana,oyyy oluşuma da yakışır belki,keltoş falan ama çok tatlı @MeRciMeK teyzesi :D

Düzenleyen yönetici:

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
bende örmüştüm,hiç giydirmedim daha,boş bir vakitte üşenmesem buraya koyardım fotosunu :)
kurban olurum bu giyecek olanı yaratana,oyyy oluşuma da yakışır belki,keltoş falan ama çok tatlı MeRciMeK teyzesi :D

Teyzeyim orda tamamız ama sadece Mercimek dese de olur yaniii o tatlııı banaa, bence böyle öğret :P Yerimm onuuu yaa :D Keltoşuna da severimm çok severimm :P Siz o yelekleri saklayın 10 yıl sonra falan Mercimek teyzesinin oğluşları da giyer :D Benim içinnn çok çok kocaman kocaman öp sev onu :)

Benim gibi düşünenler de varmış işte :D İlk konuya açıklama eklenmesini talep ediyorum MeRciMeK:D

Konuya açıklama getirmiştim efenişm dün akşam yanlış anlamanız üzerine :P

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Teyzeyim orda tamamız ama sadece Mercimek dese de olur yaniii o tatlııı banaa, bence böyle öğret :P Yerimm onuuu yaa :D Keltoşuna da severimm çok severimm :P Siz o yelekleri saklayın 10 yıl sonra falan Mercimek teyzesinin oğluşları da giyer :D Benim içinnn çok çok kocaman kocaman öp sev onu :)

öpüyorum,hatta öptüm bile :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aklımda zaten yelekli bir takım alıcam bu yıl :P

Ama sen de erkek yelekleri ile ilgili bi konu açsan güzel olacak gibi :D