• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

En Sevdiğiniz Recel Hangisi?

En Sevdiğiniz Reçel Hangisi

• Portakal

Oy: 4 33.3%
  • Şeftali

Oy: 0 0.0%
  • Kayısı

Oy: 1 8.3%
  • Vişne

Oy: 3 25.0%
  • Çilek

Oy: 9 75.0%
  • Böğürtlen

Oy: 2 16.7%
  • Ahududu

• Süt

• Ayva

• Gül

Oy: 2 16.7%
  • Domates

• Turunç

Oy: 0 0.0%
  • İncir

• Diğer

• Toplam katılan
    12

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Çilek domates incir portakal ayy ben hepsini seviyorum galiba ama süt reçelini bilmiyom 😂
Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıpmış zaten onunda konusunu acacaktım illla ki bilmeyen duymayan biri çıkacaktır: ) ben de ilk kez markette tanıştım bu reçelle 7 bilemedin 8 sene olmuştur tadını çok beğendim bir daha denk getirip alamamıştım gecen sene aklıma geldi yapılışına baktım kaç kez yapıp yedik çocuklarla ne çok tatlı ne de tatsız çok güzel bir tadı var bonbon şeker tadı ;)

KuMRu

Sessize aldım dünyayı huzuru dinliyorum 🌼
Özel üye
Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıpmış zaten onunda konusunu acacaktım illla ki bilmeyen duymayan biri çıkacaktır: ) ben de ilk kez markette tanıştım bu reçelle 7 bilemedin 8 sene olmuştur tadını çok beğendim bir daha denk getirip alamamıştım gecen sene aklıma geldi yapılışına baktım kaç kez yapıp yedik çocuklarla ne çok tatlı ne de tatsız çok güzel bir tadı var bonbon şeker tadı ;)
Tarifini alırız artık denenmiş tarifler çok avantajlı oluyor bire bir tutuyor merak ettim bekliyorum 🥰