• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

En ince tablet bilgisayar Samsung'dan

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Samsung, son çıkardığı Galaxy Tab 10.1 ve Galaxy Tab 8.9 ile dünyanın en ince tablet bilgisayarını üretti.

samsung2.jpg

Güney Kore'nin bilişim devi olan Samsung, böylece ABD'li bilgisayar şirketi Apple ile girdiği tablet rekabetinde son ürettiği modeller ile bir adım öne geçmiş oldu.

Apple'in Ipad modeline Galaxy Tab ile cevap veren Samsung, Apple ile girdiği tablet rekabetinde son ürettiği modeller ile bir adım öne geçti. Samsung'un 8.6 milimetre inceliğinde ürettiği Galaxy Tab 10.1 ve Galaxy Tab 8.9, şu ana kadar üretilmiş en ince tablet. ABD'de görücüye çıkan Galaxy Tab 10.1 ve Galaxy Tab 8.9; 595 ve 470 gramlık hafifliği ile de beğenileri topladı.

Adroid işletim sisteminden şaşmayan Samsung, Galaxy Tab 10.1 ve Galaxy Tab 8.9 modellerini de geleneğe uygun bir şekilde 7 inçlik ekran büyüklüğünde dizayn etti. Her türlü görünt ü ses dosyasını destekleyen Galaxy Tab 10.1 ve Galaxy Tab'ın, bellekleri 16,32 ve 64 giga bayt olan modelleri piyasa yakın zamanda sürüleceği bildirildi.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
süper ya..teknoloji her geçen gün daha hızlı ilerliyor..önceden daha yavastı..su 2 yıl içinde ne büyük gelişmeler yasandı..

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Hemde insanın hayalinin bile durduğu artık daha fazlasını hayal edemediğimiz bir dönemde adamlar hayal etmeyi bırak yapıyorlar.