En Güzel Wallpaper / Ekran Resmi Yarışması

KeReM @

Özel Üye
Özel üye
En Güzel Wallpaper / Ekran Resmi Yarışması

Yarışmayı kazanan olarak konu açma sırası bendeymiş ve aklıma gelen yarışma konusu en güzel ekran resmi yarışması oldu. Hepimiz foruma giriş yapmak için bilgisayar ya da mobil bir cihaz kullanıyoruz. Yarışmaya katılmak için herhangi bir cihaz kısıtlaması yok.
Kurallarımız
(Forum kuralları öncelikli olarak geçerlidir.)

* Kesinlikle kullanmadığınız bir ekran resmini paylaşmayınız,
* Cep telefonu, tablet ya da bilgisayarınızın ekran resmini paylaşabilirsiniz, cihaz kısıtlaması yok, 📱💻
* Paylaşacağınız ekran resmi size, eşinize,, sevgilinize ya da çocuklarınıza ait fotoğraf içermemeli,
* Paylaşacağınız ekran resmi küfür, siyaset ya da müstehcen görüntüler içermemeli.
* Katılım 27 Haziran 2021 tarihinde saat 23.59 da sona erecektir. Görüntüleri bana özel mesaj yoluyla ulaştırınız. Konu altına paylaşmayın. 🙏

Ödülde belirlemiş olalım :D
Birinciye : 1000 CTL
İkinciye : 500 CTL
Üçüncüye : 250 CTL

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
İşte böyle değişik fikirleri görmeli🙂
En kısa zamanda ekran resmini atıyorum Kerem.
Yarışmanın son katılma tarihi ne zaman?
Eee abim bir kaç sene önce bunu bende yaptım katılım da fazla fazla oldu ama birine dert olmuştu bu kendi cekimimize falan girmiyormuş falan 😊farklı fikirler istiyorsanız ben de çok var eğer katılım olacaksa en güzel söz yarışmasını da ben başlatabilirim😊
Hemşom @KeReM @ sen üzerine alınma sakın bunu o kişi zaten burada yok artık keyfine bak sorun şu ekran resmi kullanmıyorum☺

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Eee abim bir kaç sene önce bunu bende yaptım katılım da fazla fazla oldu ama birine dert olmuştu bu kendi cekimimize falan girmiyormuş falan 😊farklı fikirler istiyorsanız ben de çok var eğer katılım olacaksa en güzel söz yarışmasını da ben başlatabilirim😊
Hemşom @KeReM @ sen üzerine alınma sakın bunu o kişi zaten burada yok artık keyfine bak sorun şu ekran resmi kullanmıyorum☺
Sen yeniliklerle gel ben katılırım🙂
Bahsettiğin kişiyi tahmin edebiliyorum iyiki yok burda 🙂

Ekran resmini gönderdim. Sizlerde geciktirmeyin unutmayın arkadaşlar🙂