"En Anlamlı Kısa Reklam Filmi" Yarışması

Derin Mavi

Özel Üye
Özel üye
Evet arkadaşlar Foruma geleli henüz 2. ayımı doldurmadım ama, foruma adapte olup yarışma ortaklığına kadar geldim ve Yeni yarışmayı düzenlemeye laik oldum.. Bu işi bana bırakan @-araz- arkadaşıma Teşekkürler.

Şimdi gelelim Yarışmanın içeriğine,
Konu başlığında belirtildiği gibi

Tabiki kendimizin çekeceği bir film değil :)
Reklamlarda gördüğünüz, Sizin için En anlamlı herhangi bir reklam videosunu bana iletip yarışmaya katılım sağlayabilirsiniz..

Kendine Güvenenleri Bekliyorum, Herkese Başarılar..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Harika bir fikir. Aklıma hemen eski reklam filmlerinden birkaçı geldi bile. Bu yarışmada korkun benden diyorum. :D Zaten bir önceki yarışmada istikrarlı yükselişimi hepiniz gördünüz. Bu demektir ki tüm yarışmaların as favorisi durumundayım. :D

Yarışmalara farklı bir konsept mi geldi ne :D

KATILIYORUM BEN! :)

Düş

Özel Üye
Özel üye
Konu yanlis mi anlasilmis acaba? Arkadas fotograf yarismasinda birinci oldu ve yeni bir fotograf yarismasi baslatmaya hak kazandi. Farklı bir yarisma mi basladi? Fotograf yarismasi ne olacak?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Arkadaşlar bu yarışma illaki fotoğraf yarışması olacak diye bir kural koymadık. Farklı bir konsept her zaman olabilir. Hatta çizilen karikatürler bile olabilir. Bunun sınırı yok.

Profesyonel bir yarışma düzenlemiyoruz, birinci kriterimiz eğlenmek. Fikir benim şahsen çok hoşuma gitti farklılık güzeldir. Hatırlayalım bu reklam filmleri ile ilgili forumda konu açtığımızda da aşırı ilgi çekmişti. Dolayısıyla bu da güzel sonuçları olan bir yarışma olacaktır diye düşünüyorum.

Eğlenmek değil mi ya asıl amaç. Yoksa aylarca hazırlanıp birinciliği hedeflediğimiz profesyonel bir yarışma mı? Hadi beğendiğiniz reklam filmlerinden seçiminizi yapın ve yarışmaya katılın ben kafamda şekillendirdim bile.

Bu konuda bir önerim var: Eğer aynı reklam filmi ile yarışmaya katılacak üyelerimiz olursa ilk katılan üyemiz reklam filmi ile yarışamaya katılsın. Yarışmayı düzenleyen arkadaşımız aynı reklam filmi ile yarışamaya katılacak üyemize bu filmle katılım yapıldı diye hatırlatmada bulunsun. Böylece her şey çözülmüş olur.