Emir Büyük Yerden!

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Yarenler ben modern ve tutucu bir yapıya sahip bir üyeyim hatta antika bile sayılabilirim çabuk sahiplenip benimseyemiyorum kolay kolayda vazgeçemiyorum alışkanlıklarımdan... sayın adminim yıllardır değişmediğim avatarım için artık değiştir isteği yapıyor bana bulduğu ilk fırsatta.(Kendisinden tırsarmışım güya hiçte bile):P.. sizden isteğim bana ve nickime yakışacak avatar bulma konusunda yardımcı olmanız önerilerinizi şiddetle bekliyorum...

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
:) Bu avatarına yakın birşeylermi istiyorsun yoksa benim gibi bayan resminden uzak, çicek, kuş, kelebek vs türü bir avatarımı tercih edersin?

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Nickine uygun derken, hem gizemliyi, hemde cadıyı bir arada barındıran bir avatar bulmak çok zor olur yaa :))
Sadece gizemli bir avatar mı istersin, yoksa sadece cadısal bir avatar mı :)
Hani kafamızda şekillendirirsek bulabiliriz birşey :)

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Nickine uygun derken, hem gizemliyi, hemde cadıyı bir arada barındıran bir avatar bulmak çok zor olur yaa :))
Sadece gizemli bir avatar mı istersin, yoksa sadece cadısal bir avatar mı :)
Hani kafamızda şekillendirirsek bulabiliriz birşey :)
ben meleğim bir kere bilmiyon mu ki sen zeynoo.;;).aklımda açıkçası pek bişiy yok işte bu dememiz yeterli ki zeynoo senin zevkini cümle alem farkında:))

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Hımmm tamam bunu not aldım yarına bir avatar bulamazsan öneri avatar eklerim :)

Akşamdan bu yana abartısız 500-600 avatara baktık egeyle...ve tüm avatarlar aynı gelmeye başladı gözüme..ve saatler sona egenin yorumu..:D Benim annem hem doktor, hem aşçı, hem kuaför, hem ayakkabı bağlayıcısı, hem öğretmen, hem pastacı, hem direnişçianne ve kesinlikle avatar beğenme özürlü...öneri sunarsanız şahane olur hakikaten...