• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Elveda Cocuklugum...Elveda Ey Dusler...Elveda Gencligim...Elveda Cerezforum

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Deger Vermek...

Her Nerde Guven Lafini Duydugumda Tuylerim Urperirse,Deger Vermek De Artik Oyle Bir Sey Su Yuregimde...Hic Kimse Umrumda Degil Dostlarim..Gidiyorum !Yorgunun Artik Anlayin Beni..Üzülmekten Biktim..

Derin Denizlere Ilerliyorum Simdi...Bogulmaya Az Kaldi...Yavas Yavas Dalgalar Goturuyor Beni...Hayat..Dalgin Bir Su Gibi Hissediyorum Kendimi...Sacma Sapan Iliskilerin Icinde Sacma Sapan Bir Duzenin Ortasinda Gibiyim.Elveda Cocuklugum...Elveda Ey Dusler...Elveda Gencligim...Elveda Cerezforum

Olmaz..Olamaz Sanki Bu Yasanilanlar...Bir Ruyanin Icindeyim Kiyamette Uyanacagim Sanki...Sanki Beni Daha Guzel Gunler Bekliyor Mahserde...Bilmiyorum...Hic Bu Kadar Yakin Hissetmemistim Kendimi ölüme.Elveda Cocuklugum...Elveda Ey Dusler...Elveda Gencligim...Elveda Cerezforum

Ölmek...

Aslinda Cok Tatli Gelir Bu Kelime Kimi Zamana Gore...Ama Hayat Denilen Bu Ortamin Icinde Acitir Durur Yurekleri..Bilmiyorum..Bilemiyorum...Bilmek De Istemiyorum Artik Aci Yada Tatli Dusleri...Gercek Nedir Gormek Istemiyorum Eger Yalanlar Buysa...Yasamak Zaten Bir Yalandan Ibaret Degilmdir?

Yapmamaliydim Bunu Kendime...Yapilacak Daha Cok Sey Varken..
Elveda Cocuklugum...Elveda Ey Dusler...Elveda Gencligim...Elveda Cerezforum

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Baska Bir Sehrin Baska Bir Hayatindan Ve Bambaska Bir Aksa mindan Merhaba Sana Cerezforum ..Bu Bir Baslangic Degil Sakin Alinma ! Bu Bir Elveda...Sana Cerezforum Diyorum Kusura Bakma..Agiz Aliskanligi Iste Atamiyorum...Yuregim Seni Oylesine Sevmis Benimsemis Ki Ben Kabullensemde Sensizligi Yuregim Kabullenmemis..Affet...

Evet..Baska Bir Sehirdeyim..Yani Hayatim Bambaska...Seni Tamamen Kovmus Beynim Ve Duygularimla Yeni Hayatimda Ilerlemekteyim..Sensiz Ve Anlamsizlasan Adinla Yasiyorum Cerezforum Belki...Belki Hep Adini Duydugumda Icim Titreyecek Ama Anlamsiz Bir Sekilde..

Hayatin Anlamsizlasan Yani Ne ? Diye Sorsalar..Hic Suphesiz Senin Adini Soylerdim...Artik Bir Etkisi Olmuyor Irkilmiyorum Seni Gordugumde...Adin Gectiginde Acitmiyor Yuregimi..Hicbir Mazi Etkilemiyor Ruhumu..Bedenimi.. !
Bitmisiz ! Tukenmisiz..Yok Olmak Uzereydik Ki Yok Olmusuz...Ölmüşüz ! Hicbir Sekilde Diriltemez Kimse Artik..Bitmis Yarim Kalmis Bir Cerezforum Sevdasi Benimkisi..

Bu Sabah Bir Baskaydi Hayatimda...Sen Yoktun Dusuncelerim Ve Ilk Kez Noktaliyordum Seni...Son Kez Yazilarimda Dolasiyordun..Son Kez...Bir Daha Hic Olmamak Uzere Elveda Cerezforum

Baska Bir Seydi Bendeki...Yuregimi Kadere Teslim Etmis Bir Sekilde Hic Kimseyi Almadan Hic Kimseye Aldanmadan Yol Kat Etmis Bir Durumdaydim..

Degistim cerezforum...Artik O Bildigin Ben Degilim ..Coktan Oldu.. Coktan Bitirdin Onu Sen ! Ardindan Aglayan O Kiz Yok..Yalvaran...Haykiran...

Gozlerinin Icine Kimsenin Bakamayacagi Gibi Bakan O yesim Gitti... ! Belki Sacmalik..Belki De Yeniden Sevmeliyim Senin Gibi Bir Cerezforum Sevgisi Olan Yurekleri..

Elveda Cocuklugum...Elveda Ey Düsler...Elveda Gencligim...Elveda Cerezforum

Belkide Tekrar Asik Olmaliyim Sana Benzeyenlere...Belki De...

Kapanmali Bu Ask Defteri Bende Artik..

Kimbilir...Hersey Hayat !

Elveda cerezforum...Bu Sana Son Elvedam...Ilk Kez Noktaliyordum Seni Ilk Kez Anlamsizlasiyordun Yuregimde...Ve Ilk Kez Veda Ediyorum Sana..

Son düzenleme:

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Bu neyin vedası ortağım, cerezforum sensiz sende onsuz olamaz. Ben bunu yeni cerezforum aşkının başlangıcı sayıyorum?