• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ellerim Ellerinden Kaç Kilometre Uzakta

kelebek

-ütopik-
V.I.P
İlkbaharım,yazım,sonbaharım...Kışım olmayacaksın değilmi?Hani yürek belki sonbahara alışırda...ya kışım olursan diye çok korkuyorum...

O ayaz vurmuş yüreklerde kaç sevda eskidi biliyormusun sevdiğim...

Her sevda ilk bahar gibi başlar...Görünce sevdanı yürek kırlangıç olur bazen,bazen serçe...Sonra bülbül olmaya başlar yürek...Güle sevdasını anlatmaya çalışan bülbül misali gözlerini kilitler sevdasının gözlerine...Kelimelerle anlatmaz çünkü...Kelimeler kifayetsiz...

Sonra yaz gelir gönüllere...Güneş çıkar...Denizler pırıl pırıl.Maviler daha bir mavi... Dünyayı bir kırmızı kaplar ki anlatılmaz sadece yaşanır...

Sonra sonbahar...Bak yüreğimin yaprakları hazan mevsimine yenik düştü sevgili...Yaprak dökümü başladı sevdamın...

Ama kışım olma ne olur...Dayanamıyorum artık...Yüreğim buz tutmasın...İstemiyorum....

Göğsümden sol koluma doğru kan damlıyor yavaş yavaş...Ellerimde bir karıncalanma hissi ve beynim o karıncaların yuvası sanki....

Göğsümden sol koluma doğu sevda damlıyor yavaş yavaş...Ve artık Türk filmi göstermiyor televizyonlar eskisi gibi...
Üsküdar'dan vapurlar gidiyor Beşiktaş'a...
Kız Kulesi ağlıyor...
Benimse yüreğim hıçkırıyor kesik kesik...

Ellerim ellerinden kaç kilometre uzakta sevgili...