• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

El Fatiha....:D

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
En azından artık nerede olduğun belli :D

AdqhVRr.jpg

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye

yerinde yatma,ya da kendi dilimizde gorun(mezar taşın) çattaya diyeyim :D

Sende benden daha feminist çıktın ha :D

kadınlar hep ezilen,hep acı çeken...erkeklerin yaptığını kadınlar yapınca ifşa ediliyorlar,namus davasına dönüştürüyorlar konuyu :)
erkeğin namusu yok sanki :)
aldatmayla ilgili eşime şunu söylüyorum,böyle bir niyeti içine alıp yapmaya kalktığında,aklına hemen benimde eve başka birini aldığımı düşün.aldatan kocaya yakışan kadın olurum. tabi sonrasında onu yeminle gömerim toprağa,damla gözyaşı dökmem :D

felsefe_mi

...!...
Özel üye

kadınlar hep ezilen,hep acı çeken...erkeklerin yaptığını kadınlar yapınca ifşa ediliyorlar,namus davasına dönüştürüyorlar konuyu :)
aldatmayla ilgili eşime şunu söylüyorum,böyle bir niyeti içine alıp yapmaya kalktığında,aklına hemen benimde eve başka birini aldığımı düşün.aldatan kocaya yakışan kadın olurum. tabi sonrasında onu yeminle gömerim toprağa,damla gözyaşı dökmem :D

O potansiyeli sezdim sende :)

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye

uykun gelmiş senin git yat Arz-ı halim :D

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye