Karakter testi El Ele Tutuşma Şekline Göre İlişkiniz

r0se

Forum Onuru
Özel üye
El Ele Tutuşma Şekline Göre İlişkiniz

Sevgilinizle el ele tutuşma ve bu şekilde yürümenin ne kadar harika olduğunu bütün aşıklar bilir.

Vücut dili ve hareketleri, karşınızdaki kişinin ya da kişilerin nasıl bir tavır takındığını alenen gösteriyor. Farkında olmuyor olabilirsiniz ama el tutuşma şekliniz, ilişkiniz ve nasıl bir çift olduğunuz hakkında çok şey söylüyor. Sizi farklı el tutuşma şekillerinin ardındaki gerçek anlamı bulmaya davet ediyoruz.

Yani sorumuz şu, siz nasıl el ele tutuşuyorsunuz? Hiç dikkat ettiniz mi?
Sizin el tutuşma şekliniz nasıl, nasıl yürüyorsunuz? İlişkiniz hakkında bunları göz önünde bulundurmayı unutmayın!

Test:

Parmakları birbirine geçirerek yürüyorum

Parmakların sarılması ve avuç içinin birbirine değmesi şeklindeki el tutuşması tutkulu bir ilişkiyi ve iki kişi arasında güçlü bir bağlantı olduğunu sembolize eder. Burada sevgililerin birbirinin elini sıkıca tutması önemlidir. Ellerden biri çok rahat olursa bu iyiye işaret değildir. Ancak buradaki önemli nokta ellerin birbirlerini ne kadar iyi bir biçimde kavradığıdır.

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Her birinden zaman zaman oluyor :D ama genel olarak

Parmakların sarılması ve avuç içinin birbirine değmesi şeklindeki el tutuşması tutkulu bir ilişkiyi ve iki kişi arasında güçlü bir bağlantı olduğunu sembolize eder. Burada sevgililerin birbirinin elini sıkıca tutması önemlidir. Ellerden biri çok rahat olursa bu iyiye işaret değildir. Ancak buradaki önemli nokta ellerin birbirlerini ne kadar iyi bir biçimde kavradığıdır.

oezlem1999

Karşımda tebessüm eden herkesi kendim gibi sandım.
Özel üye

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P

Avuçlardan kavrayarak yürüyorum​

Sevgilinizle bu şekilde el ele tutuşuyorsanız, sizin sevginiz şefkate dayanıyor ancak ilişkiniz pek de tutkulu değil. Aynı zamanda, avuç içi aşağı bakan kişi ilişkide daha güçlü bir kişiliğe sahip. Bu kişi genellikle ilişki içinde daha inisiyatifli ve kararlıdır.