Eğitim seviyesi düşük biriyle sevgili/eş olur musunuz?

Eğitim seviyesi önemli midir sizce?

• Hayır değildir

• Tabi canım davul bile dengi dengine

• Fikrinizi belirtin

Sonuçlar oylamadan sonra görüntülenebilir.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ben 3. bir seçenek isterdim fikrinizi belirtin diye :D

Bence eğitim seviyesi eşit olmasına gerek yok her zaman ama yakın olmasında yarar var. Ama her ne kadar itiraf etmesek de erkeğin eğitim seviyesi bir tık önde olsa iyi olur, yoksa hiç umulmadık yerde bu bir soruna neden olabilir.

Demedi demeyin çünkü dedim :D

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Egitim tabiki çok çok önemli evlilik yada sevgili olayina gelince okumus yada okumamis önemli olan insan olsun saygili seviyeli dürüst olsun insan isteyince hic okumamista olsa kendini egitibilir yeterki iste sin
ve kimse kimsedende üstünde birsey yok bence cünkü hayat okadar zorlastiki :)) kadinda erkekte calismak zorunda yoksa evde savas cikar :))

CANISIKILANADAM

Özel Üye
Özel üye
benim için fark etmez ama içinde yaşadığımız toplum kuralları erkeğin önde olmasını gerektiriyor

kendi açımdan değerlendirmek isterim konuyu. üni mezunu biri olarak ilkokul mezunu biri ile bir gelecek düşünür müyüm??? pek sanmıyorum ya.

para mı dedi bir ?

yok yok bana göre değil 😃
Düşler ve gerçekler... Dem vurmuşsunuz güzel beğendim bunu 😅
Hani derler ya hayaller Paris gerçekler Suriye 😅

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Ben önemserim bu durumu eğitim seviyesi denk olmalı, ilk zamanlar belki tolere edilebilir ama daha sonra bu bir sorun haline gelir ki hobilerimizin bile çoğu kez aynı olmasını isteriz. Anlaşabilmek adına eğitim seviyesi denk olmalı ama bu demek değildir ki üniversite okuyacak kendini geliştirmeli sözcüklerinden bazı konularda kendini ilerlettiği belli olmalı....