• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Eğer Yalnızsan

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Bir aşk için yapabileceğin her şeyi yaptığına inanıyorsan ve buna rağmen hala yanlızsan,için rahat olsun. Giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve yaptıkların onun dudağında hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır. Sen kendini paralarken o her zaman bahaneler bulmaya hazırdır.

Hani ağzınla kuş tutsan ''Bu kuşun kanadı neden beyaz değil?''diye soruyla bile karşılaşabilirsin. İki ucu keskin bıçaktır bu işin.

Yaptıklarınla değil yapamadıklarınla yargılanırsın her zaman. Bu mahkemede hafifletici sebep yoktur.İyi halin cezanda indirim sağlamaz. Herkes kendinden sorumludur aşkta.

Sen aşkını doya doya yaşerken o kendine engeller koyuyorsa bu onun sorunu..
Bir insan eksik yaşıyorsa,ve bu eksikliği bildiği halde tamamlamak için uğraşmıyorsa sen ne yapabilirsinki onun için? Hayatı ıskalama lüksün yok senin.... Onun varsa,bırak o lüksü sonuna kadar yaşasın. Her zamanki gibi yaşayacaksın sen....

Sen mutluluğu hiçbir zaman bir tek kişiye bağlamadınki....Epeydir eline almadığın kitaplar seni bekliyor. Kentin hiç görmediği sokaklarında gezip yeni yaşamlara tanık olmakta keyif verecek sana. Yine içeceksin rakını balığın yanında... Üstelik dilediğin kadar sarhoş olma özgürlüğü de cabası....

Sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun asolan yürektir Yürek sesi ne bilmeyenler,ya da bilip bilip de duymayanlar acıtsada içini unutma:yaşadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte.. Sen yeterki ki yüreğini ve yüreğinde yaşadığın sevda duygusunu.Elbet bitecek güneşe hasret günler.
Ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil,güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini.....

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Elbet bitecek güneşe hasret günler.
Ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil,güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini.....

yüreğimizin dolması ümidiyle

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
Bir aşk için yapabileceğin her şeyi yaptığına inanıyorsan ve buna rağmen hala yanlızsan,için rahat olsun. Giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve yaptıkların onun dudağında hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır. Sen kendini paralarken o her zaman bahaneler bulmaya hazırdır...

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Gökte herkesin bir yıldızı olduğu doğruysa, benimki çok uzakta, karanlık ve pek önemsiz bir sey olmalıdır. Belki de benim hiç yıldızım yok!"​

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
En büyük servetin;
Kötü zamanlarında seni yalnız bırakmayan dostların ve en büyük hatalarında bile,
Hep yanında olan ailendir...

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Sen kim oluyorsun da benim yaşadığım hayatı yargılıyorsun!!
Ben Mükemmel değilim ve olmak zorunda da değilim....!!
Parmağın ile beni işaret etmeden önce,ellerinin temiz olduğundan emin ol...

Bob Marley