• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

EDEPLE GELEN HÜRMETLE GİDER

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Burası sanal dünya. Elli yaşında ki, olur sana yirmilik genç. Evinde temizlik yapan kız, ya fotomodel, yada mankendir. Kahve köşelerin de gezinen adam, yüksek lisans mezunu, altında son model arabaya sahiptir. Evli çoluk çocuklu bir anda bekar kalmıştır.. Kime baksan merhamet, vicdan yüklü, duygusal iyilik meleğidir. Herkes dindar hacı hoca alim olup ahkam keser. Vatan burada kurtarılır. İkramlar, misafirperverlik, kardeşlik,dostluk, sonsuz güven sadakat buradadır. Bir tıkla hayatına girenler,bir tıkla hayatına son verir. Eeee sanal dünyanın yalan insanları. Yaz arkadaşım yaz,burası sanal dünya atış serbest...

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Çok doğru her kelimesi. Nicesinin sanal dünya denilen alemde tanıştığı kişiye güvenip hayatını kararttığı.
En son öğretim görevlisi kadının ölümüyle biten olayı çoğumuz haberlerde dinledik okuduk. Bu olaylar ders niteliğindedir. Lütfen dikkat edin.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Çok doğru her kelimesi. Nicesinin sanal dünya denilen alemde tanıştığı kişiye güvenip hayatını kararttığı.
En son öğretim görevlisi kadının ölümüyle biten olayı çoğumuz haberlerde dinledik okuduk. Bu olaylar ders niteliğindedir. Lütfen dikkat edin.
Aslinda sanal kabul ediyorum artik suda bir gercekten ki real durum sanaldan daha da kötü oldu demek istedigim sudur ki sanalida realide artik ayni durumda...

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
aynen katiliyorum real yasamda kendilerini ispat edemeyenler burda kendilerine yer bulmuslar
sanal hayat sürüyorlar