Ecel

eCeL

Az insan çok huzur !
Özel üye
Kendimi bulabileceğim ama seni de kaybetmeyeceğim bir yere gidiyorum. Bir gün seni çok özleyip çağırsam da yanıma, gelmemelisin.
Bir yara, başka bir yarayı iyileştiremez!
Bunu bilmelisin ve gelmemelisin...

eCeL

Az insan çok huzur !
Özel üye
Ben, senin doğrundum sevgili. Ötekiler gelip geçerdi. Sen doğru olanı değil, geçerli olanı seçtin. Terk etmek kazanan olmaya yeter zannettin.
Bana, bir veba busesi bırakıp gittin; bak şimdi yerini başkaları aldı. Bu aşkın vebası sende, busesi bende kaldı. Seçtiğin yolda sana mutluluklar diliyorum. Unutmak alışmaktır. Unutursun demiyorum... Ama alışacaksın biliyorum...

eCeL

Az insan çok huzur !
Özel üye
Hayat böyle bir şeydi işte, kimileri yokken bile var gibiydi, kimileri elimizi tutarken bile yanımızda değildi.

K.Tazeoğlu

eCeL

Az insan çok huzur !
Özel üye
Kabullenmeli insan unutulduğunu. Kopan bir uçurtmanın ipini hâlâ birilerinin tutması neyi geri getirir ki?

eCeL

Az insan çok huzur !
Özel üye
“Üzgün olmaktan öteydi duyguları ama ölüme de bir o kadar uzaktı. Eksik, yitik ve sahipsiz gibiydi. Öylece kalakalmıştı bir hiç gibi. Akşamdı. Hüzünlüydü. Hüznü seviliyor sandığından değil, sevilmediğine yandığındandı…”

eCeL

Az insan çok huzur !
Özel üye
Bazı insanlar birbirlerini buldukları an kaybetmiştir ama bunu öğrenmeleri bir ömür sürebilir. Bu yüzden kimseyi onun ömrüne yapışır gibi sevme. Dikkat et. Aşk, azla yetinmez çünkü… Ve sadakat asla yapışmak değildir.

K.Tazeoğlu Bukre

eCeL

Az insan çok huzur !
Özel üye
Her şeye rağmen en güzel yanlışımdın sen. Aşka ettiğim yeminleri sende bozmuş olmanın en tatlı hayal kırıklığıydın. Asıl dert, derman diye verdiğindi. Verdiklerini de alarak gittin. Aynı şiirin farklı satırlarıyız şimdi.

K.Tazeoğlu (Bukre)

eCeL

Az insan çok huzur !
Özel üye
Ne GüzeL Bir CümLe Su "Görüşmek Üzere", Hem Bir AyrıLığı ima Ediyor Hem de Tekrar BuLuşma Arzusunu. Ne TümüyLe iyimser Ne de TümüyLe Kötümser. İkisini de içinde Barındıran Bir ifade. Ne "Kendine iyi Bak" Gibi umutsuz, Ne "HoşçakaL" gibi YaLan...

Sürgün Sevdam

Özel Üye
Özel üye
Yüreğine sağlık gerçekten öyledir bana görede nedendir bilmem hoşçakal demek her ne kadar iyi niyet taşısada kullanırken hep tedirgin olurum içimde sanki kötü birşeyler olacakmış gibi çağrışımlar uyandırır anlatması biraz güç oluyor ama sanırım paylaşımın bunu en güzel anlatan cümleler harika bir paylaşım yüreğine emeğine sağlık...

eCeL

Az insan çok huzur !
Özel üye
Bir aşk her anlama gelebilirmiş.Ama her anlam bir aşk etmiyormuş anladım.Ben huzursuzluğa ait bir mutlulukmuşum.Ve bu mutluluğun bir çaresi yok biliyorum.Biliyor ve geri çekiliyorum.Yüzün bana unuttuklarımı,kaybettiklerimi geri veriyor.Sen farkında olmuyorsun.Polis kılığına girmiş bir hırsız gibisin.Kaybettiklerimi geri verirken kalbimi çalıyorsun.Ama oraya girmiyorsun.Kırıyorsun! Bilmiyorsun! Zaten hiçbir kalbe kırarak girilmezdi değil mi ? Kırılmış bir kalp seni içinde neden saklar bilir misin ? Bilme! Çünkü biz kaybedenleriz.Bizde şans yüzümüze gülmez.Bizde şans arkamızdan güler.Hep nereye gittiğimizi sorarlar; neden kaçtığımızı kimse bilmez.Bizi ya sevmezler,ya sevmezden gelirler...Bu yüzden ne iyileşir ne de ölür bu yara.Sen bizi düşünme.Bitmiş değilim.Eksik öldüm sadece... ''