• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

duvarları maviye boyadım

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Artık duvarlar bile mavi yokluğunda.. Üzerime yıkılsa da masvavi gözlerin gibi, yine de arıyorum o maviliği, yarim, gözlerin hani...

Maviyi çok seversin..
Özgürlük demiştin mavi için.. Denizdi, gökyüzüydü.. Şimdi gökyüzü kuşatılmış bir şehir... Şehrimdin, yıkıp gittin coğrafyamı... Yarim, aşkımızın şehri hani...

Penceremde menekşeler dizili..
"Yaprak döker" demiştin 'mevsimler' de. En sevmediğin mevsim hazan, en sevdiğin ay hazirandı.. Çiçekler artık mavi açmıyor yapraklarını... Dahası, artık çiçekler hiç açmıyor... Yarim, sevdamızın çiçeği hani...

Sularken şarkı söylersin..
Tek mutlu anlarındı belki de çiçeklerinle olduğun zamanlar... Sen ne zaman bana sussan, onlarla konuşurdun... Şimdi ben de sustum.. Yarim, şarkıların hani...

Gramafonda eski alaturka..
İlk dansımızın melodisi, ikimizin şarkısı olmuştu.. Eskiyi anlatan şeyleri sevmeyen sen, o eski parçalarda nasıl da duygulanırdın bilsen... Yarim, duyguların hani...

Hoşuna gider bilirim..
Seni çözmek zordu, kaygıların, korkuların vardı. Az şeyi sever, anlamını bilmediğin hislerden korkardın.. Seni mutlu etmek kolaydı belki. Fakat uzun sürmezdi umuda yolculuğun... Bir kötü anı mı, yoksa hayatın deşen bir yanı mı, gelip alırdı seni senden... Yarim, bende kalan yanın hani...

Denizleri Maviye, Düşlerimi Sana Boyadım.