Durum, hikaye mesajları

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Arkadaşlar wathsap ta, Facebook ta, Istagram da ve diğer uygulamalarda durum ve hikaye atan kullanıcıları görüyoruz.
Paylaşılan içerikler hakkında düşünceniz nelerdir.
Ben mesela yiyip içtiklerini paylaşmayı hiç uygun bulmuyorum.

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Bende yemek paylaşmam çünkü şahsen benim çok canım çekiyor bişeyler yeme isteği uyandırıyor ? özel günler özel anları başka insanlarla da paylaşmak konusunda durum kullanılabilir ha bir de doğum gününde kim ne mesaj atmış sa durum olarak paylaşanlara uyuz oluyorum ?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Hiç tasvip etmiyorum,yediklerini içtiklerini milletin gözünün içine sokuyorlar marifetmiş tok acın halinden anlamıyor TV de ki yemek programları bile saçma evine ekmek götüremeyen insanlar var reklamlar da öyle çocuklar her gördüğünü istiyor bulup alamayanlar var onları düşünen yok

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
yeme içme konusunda ben de sizinle hem fikirim.tek paylaştığım içecek olarak kahvedir, o da şöyle keyıflı bı anıma gelecek ki ancak öyle.oglumun güzel bi fotografını yakaladıysam onu paylaşırım.mesela gezılıp gorulen yerlerın paylaıslması cok hosuma gıdıyor,eğer begendıgım bır yerse hemen gıdılecekleer lısteme eklıyorum.vakıtlı gunlerım ıcın fıkır oluyor.