• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

DÜNYANIN FARKLI BÖLGELERİNDEN HAYVANLARA YAPILAN 18 YASAL İŞKENCE

cemree

=)=)
V.I.P
Cristiano Ostinelli'nin objektifinden Aghoriler...

VGpO8is.jpg

APrRMA0.jpg

3ig7s72.jpg

cemree

=)=)
V.I.P
ASYA'NIN ÜÇÜNCÜ CİNSİYETİ

kIm4cyK.jpg

Hindistan, Pakistan ve Bangladeş'te yaşayan ve 'üçüncü cinsiyet'e sahip insanlar olarak anılan Hijralar'ın kökenleri Babür İmparatorluğu dönemine dayanıyor.

LFdwPL7.jpg

Hijralara, içinde bulundukları topluma göre çeşitli sosyal roller biçiliyor. Aileleri tarafından reddedilen veya onlardan kaçan erkek çocukları evlat edinerek devamlılıklarını sürdüren Hijralar çoğunlukla genelevlerde çalışarak yaşamlarını idame ettiriyorlar.

jhP5F5K.jpg

Pakistan'dakiler, tamamı Hijralardan oluşan iyi organize olmuş ve gurular tarafından yönetilen topluluklar halinde yaşıyorlar.

t37xzZu.jpg

Hijralığa geçişin tamamen ilkel koşullarda gerçekleştirilen hadım operasyonuyla başladığı belirtilirken, Mumbai'deki sağlık organizasyonu Humsafar Fonu'nun raporuna göre sağlık ocaklarını ziyaret eden Hijraların sadece yüzde 8'i hadım edilmiş halde.

baafBU4.jpg

Hijralar düğünlerde ve törenlerde şarkı söyleyerek ve dans ederek aldıkları bahşiş ve hediyelerle hayatlarını kazanıyor. Düğünlere davetsiz giden hijralar, para ya da çeşitli hediyeler almadan ayrılmıyor.

I6pA73p.jpg

Ne kadın, ne de erkek olarak kabul edilen hijralar renkli giysiler giyiyor, ağır makyaj yapıyor ve mücevher kullanıyor. Ülkedeki hijraların sayısının 500 bin olduğu tahmin ediliyor.

ZyogGaW.jpg

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Şu foklara yapılan eziyeti görmek bile istenedim. Para, eğlence hırsı sınır tanımıyor.