• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Düğünde takılan takılar kimin hakkıdır?

Suskun

V.I.P
V.I.P
'Toplumumuzun örf, adet ve geleneklerine göre düğün sırasında takılan takılarla ziynet eşyaları kadın için bir güvence niteliğinde olup kadına aittir. Bunların evlilik birliği içerisinde bozdurulup harcanması, kadının bu hakkından vazgeçtiği anlamına gelmez.

Hakim Eray Karınca

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Yargıtay emsal bir karara daha imza attı.
Düğünde kadına takılan takıları kişisel saydı ve damata takan paraları da kadına verdi .
Peki sizler bu konu da neler düşünüyorsunuz düğünde takılan takılar kime aittir?

zevzek

zevzek®
Özel üye
Nafaka bile sıkıntı su zamanlar .kadın boşanıyor başka erkekle takılırken adam nafaka ödüyor mesela .. mesela bir arkadaş in karısı gitti başka bir erkekle evlendi bu nafaka gönderiyor çocuklara sanırım ama nereye harcıyor bilmiyorum diyor sıkıntılı isler

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
O ayri bir mesele ben kendimden yola cikar yaptigim yapacagimda ben o takilari ne kendime ne esime ve cocuklarima paylastiracagim bu kadar net ve acik para tabiki harcandi ama altinlar cocuklarimin ve bunada ben karar veririm esim degil ....