DUA Eden Bulutlar

wien06

V.I.P
V.I.P
ARKADASLAR ASAGIDAKI RESIMLERI GÖRÜNCE INANIYORUM SIZDE BENIM KADAR SASIRACAKSINIZ.

“İnsanların en âcizi, duâdan âciz olandır. En fazîletli ibâdet, duâdır. Allah katında duâdan daha değerli bir şey yoktur. Allah ısrarla duâ edenleri sever.” (Câmiü’s-Sağîr, Hadîs No:, 1145, 1129, 7602, 1876.)

“Allah katında duâdan daha şerefli bir şey yoktur.” (Tirmizî, Daavat, 1; İbn Mace, Duâ,1.)

“Kullarım Beni senden soracak olurlarsa, bilsinler ki Ben pek yakınım. Benden isteyenin isteğine cevap veririm.” (Bakara Sûresi, 186.)

“Allah’ın, kulun bağışlanma dilemesinden duyduğu sevinç, birinizin çölde kaybettiği devesini bulmasından duyduğu sevinçten daha fazladır.” (Câmiü’s-Sağîr, Hadîs No., 7192.)

“İnsana bir darlık dokunduğu zaman, yanı üzere yatarken, otururken yahut ayakta bize yalvarır, ama biz onun sıkıntısını giderince sanki kendisine dokunan bir darlıktan ötürü bize hiç yalvarmamış gibi hareket eder. İşte aşırı gidenlere yaptıkları iş böylesine süslü gösterilmiştir.” (Yunus Sûresi, 12.)

“Cenâb-ı Allah buyurmuştur ki: ‘Kim bana duâ etmezse ona gadab ederim.’” (İbn Mâce, Duâ, 1; İbn Hanbel, 3/477.)

Kda5EHD.jpg

3mmALSr.jpg

HADI NE DURUYORSUNUZ SIZDE ELINIZI ACIP BIZLERI YARATANDAN AF DILESENIZE BAKSANIZA BULUTLAR BILE ONA YARADANA EL ACMIS BIZ ONLAR KADAR MI SAF VE TEMIZIZ...

Düzenleyen yönetici: