Dost dediğin (dostunum diyen) şöyle der mi sizce?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ağlıyor, moralman yerlerde sürünüyor ve paylaşacak birini arıyorken) dost dediğin kişiyi ararsın, içini dökersin, seni dinler ve sana "git kendini tepeden aşağıya at, öl!" der mi, sizce bir dost?

kelebek

-ütopik-
V.I.P
demez ama bir de şöyle düşünmek lazım sanırım kastettiği şey tepeden atlamanız değildir sizwe ders vermeye çalışıyordur diye düşünüyorum

STEEP

Üye
bu sözü söylerken söyleriş tarzı çok önemli ciiddi ciddi söylediyse durumun çok vahim yapacak bişeyin yok anlamında demiştir..
yani ne yapsan etsen o sorunun çözülmez sadece kendine zarar verirsin..

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Ben suna inaniyorumm düsenin dostu olmaz
ve sen surekli evet dersen senden iyiside olmaz birseye hayir desrsen senden de kötusu olmaz bu yüzden diyorum dusenin dostu olmaz :))

der der adam değer kaybedince herşey denir afedersiniz ama bişe sölemek istiyorum altın bir çamura düstüğünde o değer kaybedermietmez ama insan değer kaybeder arkadaş seçerken profesyonel olmanız lazım

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Itiraf ediyorum realda dikkat edersin ama bu sanal da dost yada güven asla diyorum :((((

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Ben suna inaniyorumm düsenin dostu olmaz
ve sen surekli evet dersen senden iyiside olmaz birseye hayir desrsen senden de kötusu olmaz bu yüzden diyorum dusenin dostu olmaz :))
:( :( Yeşim abla tam damarıma bastın yaa... kime ne kadar dost diye sırtını dayarsan daya, iyi olursan ol zayıf bi anında yada ufak bi hayır yanıtında sizi mutlaka yüzüstü bırakır... Yakın zamanda bile bunun savaşını verdim ve yenik düştüm :(

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Ben Ağzıma Ne GeLirSe Derim Valla..Dost Acı SöyLer..Ama Karşımdakini Kırmak İçin DğL..Onu HırsLandırmak KEndine Getirmek için Derim..;)

dağcı

Üstat
diyende vardır demeyende vardır bu anlatacağı derde bağlı çözümü varsa kurtulur yoksa atsın kendini daha fazla acı çekmesin yazıktır