• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Doğuş Seni Protesto Ediyorum

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Sosyal medya denen canavar aldı götürdü hepimizi biri çıktı panpişlerim diyerek yeni bir çığır açtı ve takipçilerim dedikleri şey dert meselesi oldu.Ülkede konuşulacak düşünülecek dert edilecek mesele kalmamış gibi kendilerini sanatçı kulvarına koyma gafletinde bulunan insanlar medyayı işgal etmeye başladı.

Hilal cebeciden kurtulamadan birde Doğuş çıkıvermiş ortaya.Birkaç gün haber sitelerine bakamadım takip edemedim bir açayım dedim ne göreyim.Sanki kıyamet kopmuş gibi heryerde Doğuşun o iğrenç fotoğrafı çarşaf çarşaf.Yazıktır günahtır bu masum insanların beynini böylesine gereksiz şeylerle meşkul etmeyin ya.

Lütfen izin verin de artık memleketimdeki meseleleri takip edeyim.Sizin saçmalıklarınıza ayıracak vaktim yok.Elhamdülillah vaktim değerlidir.:@

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Doğuşla Bülent Ersoy'un tartışmaları vardı bi ara. Şimdi resim krizi mi çıkmış
Hiç haberim yok :)
İyiki görmedim görmekte istemem :D

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Görme zaten ahlak denen şeyin zerresi bile yok.Bir erkeğe asla yakışmayacak bir şey.Keşke bende görmeseydim ama insanlar görsün diye heryere serpiştirmişler.

cemree

=)=)
V.I.P
gercekten görmesen çok daha iyi her insanın mahremiyeti vardır kendine özel şeyleri "kalmalıdır" ama bunlar neyim var neyim yok gösteriyim istiyolar ama açarkende bakmak isteyen varmı diye düşünmüyolar bile

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ben de protesto etmek istiyorum ama ilgi/bilgi alanımdan o kadar uzaklar ki :) Görmeden protesto anlamsız olur nasıl görebilirim ? :)