• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Doğum Gününüzün Rengi

LoSt_LoVe

Forum Onuru
1 NISAN - 10 NISAN LACIVERT

LACIVERT

Dikkat çekici, zevkli, yasamayi seven ve hayata bagli bir tiptir. Genellikle yaptigi ise konsantre olmakta güçlük çeker. Askta duygusal, hassas ve tutkulu olabilir. Birisine kizdigi zaman çok zor affeder.

bu doğru işte

21 NISAN - 30 NISAN BEYAZ

BEYAZ

Tutkulu ve hirslidir. Bu yüzden çabuk kiskanir ve her seye kolay tepki veremez. Asil bir ruhu vardir, takdir etmeyi de bilir. Bazen kendini diger insanlardan farkli ve üstün görür.

Ben bunlara inanmam ama bu kadar da gerçek olamaz tam ben :D

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
TURUNCU

Sorumlulugu ve uyumlu iliskiler kurmayi sever. Bir seye ulasmak için çok çalisir, rekabetçidir. Arkadaslik konusunda kimseye güvenmez, ancak dogru insani bulunca ona sonsuza kadar güvenebilir.

doğru gibi

YESIL

Her ortama ayak uydurur, kolaylikla yeni insanlarla tanisir. Zarif, lüksü seven, kendine güvenen, sagligina düskün, kararli, sabirsiz ve baskalarini yönlendiren bir tiptir. Hayatinin tek ve gerçek askini bekler.

tam beni anlatıyo

LoSt_LoVe

Forum Onuru
LACİVERT

Dikkat çekici, zevkli, yaşamayı seven ve hayata bağlı bir tiptir Genellikle yaptığı işe konsantre olmakta güçlük çeker Aşkta duygusal, hassas ve tutkulu olabilir Birisine kızdığı zaman çok zor affeder

dağcı

Üstat
MOR

Gizemli, çekici, anlayışlı, insanları etkilemeyi seven, asla bencil olmayan bir yapısı vardır Arkadaşları arasında oldukça popülerdir Gününün nasıl geçeceği belli olmaz, çünkü psikolojik durumu çok çabuk değişir

alla alla delimiyim ben :)

sessiz gemi

Özel Üye
Özel üye
GÜMÜŞ

Hayal gücü yüksektir Bu yüzden orijinal fikirleriyle ünlüdür Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen ve yeni deneyimlere açık bir özelliği vardır Kolay öğrenir Çapkınlıkları yüzünden aşk hayatı biraz karışıktır

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
TURUNCU

Sorumluluğu ve uyumlu ilişkiler kurmayı sever Bir şeye ulaşmak için çok çalışır, rekabetçidir Arkadaşlık konusunda kimseye güvenmez, ancak doğru insanı bulunca ona sonsuza kadar güvenebilir

TURUNCU

Sorumluluğu ve uyumlu ilişkiler kurmayı sever Bir şeye ulaşmak için çok çalışır, rekabetçidir Arkadaşlık konusunda kimseye güvenmez, ancak doğru insanı bulunca ona sonsuza kadar güvenebilir