• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Doğruyu söylemek önemli!

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Biri kadın diğeri erkek iki iş arkadaşı iş yerinde geç saatlere kadar çalışmışlar.
Saat epey ilerlemiş, yorgunluk bir yandan, açlık bir yandan…
‘Hadi çıkalım artık, gidip bir şeyler yiyelim, sonra eve gideriz’ diyerek çıkarlar.
Bir restoranda iyi bir akşam yemeği yerler, biraz da alkol alırlar. Sonra adam kadını evine bırakır

O ara, kadın, nezaketen, bir kahve içmek isteyip istemediğini sorar.
Adam da ‘neden olmasın’ diye düşünüp kabul eder. Kahveyi içki takip eder, içkiden sonra ruhlar ısınır ve birlikte olurlar.
Adam kalkar, evine gider. Saat sabaha karşı 04:00 civarıdır.
Arabayı park eder, cebinden bir tebeşir çıkartır, ceketine pantolonuna bir kaç çizik atar biraz tebeşir tozu serper ve içeri girer.
Karısı ayakta beklemektedir.
─ Neredeydin? diye sorar.
Adam;
─ Aysel’le geç saate kadar çalıştık, sonra yemeğe gittik, onu eve bıraktım yemekten sonra, ama beni kahve içmeye çağırdı, kahveydi, sohbetti, içkiydi derken kendimizi yatakta bulduk, ancak toparlandım, geç kaldım, özür dilerim karıcım, der.
Karısı;
─ Yalancııııı ! Yine bütün gece o zibidi arkadaşlarınla bilardo oynayıp bira içtin değil mi! Sen adam olmayacaksın ruhun serseri!