Doğarken bebekler ne düşünür?

beyefendi bir yanlışınız olacak ben birinci gelmiştim, içeride kalma hakkına sahibim..

merhaba dünya !

ben buraları bir yerden hatırlayacam ama du bakalım..

len len len, dikkat etsene beeee, kesiyodun kafami, hay ben bu sezaryen dogumu icad edenin..

alemin krali geliyoo, geliyoo, geliyoooo

aha! sira bana geldi! nihohao

ben gidiyom sen istersen kal daha.. (ikizler)

bitirdin beni doktor abi, benim bittiğim gün bugündür doktor abi.

hay arkadaş yaa ne biçim muamele daha 2 ay önce çıkalım dedik çıkarmıyordunuz şimdi ne öle ıh mıh iyi tamam çıkıyoruz alla alla yaa....

birey laz olacaksa muhtemelen uyyy daa olacaktir

her son yeni bir başlangıçtır, her başlangıç ufuğunda bir sonla belirecek olan..uhass noluyo yaa..ıngaa...

Şştt, doktor musun nesin, babam bile bu kadar kurcalamadı, çek elini, bak ağlarım

ya çekiştirmeyin iki dakika, şu g noktasının yerini bi ezberliyim çıkıyorum hemen

şimdi çıksak dışarı, soğuktur kesin... çıkmasak, artık kıçım bile sığmıyo buraya... oooff of! çıkınca basacam çığlığı o olucak.

lan neydi lan?!... hah iki ekmek bi kısa marlboro.

Uleyn şimdi dışarı çıkcam, O2 ciğerlerime gelcek, yakcak böğrümü, sonra işin yoksa ağla .. Üff şimdiden kasıldım haa

ulan su kollarımı kafamin arkasina koyup bacaklari duz tutsam daha hizli cikarmiyim acaba??

hele şükür ucunda ışık olan bi tunel gordum sonunda. ışığa dogru gitsem mi? ya bi dakka, kim itiyo lan beni?