Dj Olmak isteyenlerin dikkatine

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Dj Olmak isteyenlerin dikkatine
1)Selam arkadaşdaşlar sitemizde nasıl ki radyo yayını yapılıyorsa sitenin durumu da göz önünde bulundurmak zorundayız...O yüzden dj olmak demek siteden ayrı yani radyo ile ilgilenmek değildir...
2)Tabiki dj olabilmek için sitedeki paylaşım durumuna göre arkadaşlarımiz kabul ediceklerdir...
3)Sitede Dj moderatörler Radyo yayını dışında sitede görevli olduklarını unutmamaları gerekir...
4)Dj olabilmek için Özel üye, Moderatör konumunda olmak gerekir..Normal üyelerin Dj Olma istekleri kabul edilmeyecektir..

Not:Evet arkadaşlar dikkat ederseniz maddede aynı şeyleri yazdım dj mod demek siteden uzaklaşmak demek değildir....

Arkadaşlar radyoda sunucu olmak
isteyenler

Lütfen bu Baslik altinda bildirsinler.

Not Ciddi olanlar

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Yayin yapmak isteyen arkdaslar buraya yazarsaniz Cok seviniriz su an radyoyu sadece shery ile Ben aciyorum Nedeni ne gelince kimse yazmadi ondan dolayi Bizde zamanimiz oldukca aciyoruz egerki gönüllü dj olursa gündüz gece acik olur . Buda demektir forumda hem konular paylasagiz ayni anda cok guzel muzikli dakikalar yasayacagiz sohbet edecegiz

Melek

Özel Üye
Özel üye
ben ilgilenebilirim heralde ama gündüzleri yapamam çünkü iş malum iş bölümü yapabiliriz zaten zengin bir müzik depom var :P ne yapıcam ben bunları diyordum

sherry

V.I.P
V.I.P
Çok iyi olur Melek. Biz de fırsat buldukça açabiliyoruz. Böylece daha çok açılmış olur. Hem senin müziklerde işe yarar:)

çılgınım_www

Forum Tutkunu
bende gündüzleri sürekli buradayım genelde ;) reelde olamadık bari cerezde olalım :)geceleri de vakit buldukça burada oluyorum arkadaşlar siz bilirsiniz beni zaten anlatmama gerek varmı ;) elimden geldigince yardımcı olurum ...
müzik ruhun gıdasıdır;)