• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Dış güzelliğe önem vermemek ..

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Genellikle kadınların söylediği yalandır.Dış görünüşün önemli olduğu gerçeği dürüstçe kabul edilmesi gereken toplum gerçeğidir.:)

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
Genellikle kadınların söylediği yalandır.Dış görünüşün önemli olduğu gerçeği dürüstçe kabul edilmesi gereken toplum gerçeğidir.:)

Dün çokk sevdiğim bir dostumla bu konuda konuşmuştuk :) Ben vermem kabul de etmem :D...Para ve dış görünüşe önem verilerek kurulan dostlukların ilişkilerin sonu bellidir bence , Para ve Güzellik bitince ilişki de biter...Nokta

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
bence komplike dir ... yani sadece güzel ve yakışıklı olan bunun dışında zekası statüsü kariyeri karakteri olmayan birisini al yanında gez evlen süs bitkisi gibi bişey olur o....
hayır hayır ben sadece ilk aşamadan bahsediyorum elbette ki tüm bunlar çok önemli .
önce şeklen beğenip sonra içeriğini incelemem lazım son kararım ancak öyle olur.
tabi dostluk durumunda bu böyle değildir
ben ikili ilişkilerden bahsediyorum.

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
bence komplike dir ... yani sadece güzel ve yakışıklı olan bunun dışında zekası statüsü kariyeri karakteri olmayan birisini al yanında gez evlen süs bitkisi gibi bişey olur o....

İnsanı etkileyen önce dış görünüşüdür ..Dış görünüş olarak ilk önce etkilenirsin sonra kişinin karakteri ,zekası ,statüsü doğrultusunda ilişki boyut kazanır.:)

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Aşk ta da dünyanın en iyi vücuduna sahip erkeği düşünelim... Bir konuşmaya başlıyor aman Allahım sussa diye bekliyorsun., yada dünyanın en kaba insanı ..Sessiz kaldığı müddetçe veya hareket etmediği sürece sorun yok...

hayal abla yanlış anlaşıldık galiba
biz bunu sadece ilk aşama olarak değerlendiriyoruz
şeklen uygunsa tamam sonrasında tüm bunlar önem arz ediyor