Dinleyicilerin Onaysız Radyoya Otomatik Girmeleri İçin Yapılması Gerekenler...

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Dinleyicilerin Onaysız Radyoya Otomatik Girmeleri İçin Yapılması Gerekenler...

Dinleyicilerin her radyoya girdiklerinde, üsttleri çizik olur ve nicklerinin başında "X" işareti olur. Dinleyiciyi radyoya kabul etmek için "X" ya tıkladığımızda, bu işaret yerini onay işaretine "√" bırakır. Fakat bu bizim için yeterli olmaz. Çünkü sadece tek girişliktir bu onay. Her girişte üyenin üzeri çizik olur. Bunun olmaması için, kayıtlı bir kullanıcın her girişte bekleme yaşamaması için,

Başındaki, "√" işaretine tıklamanızdır. Tıkladığınızda yabancı olarak radyo arkadaşlarına eklenip eklenmediğini soracak kabul ettiğimizde ise, kullanıcının başındaki "√" işareti, "F" olacaktır. Ve artık girişlerde onay beklemesine gerek kalmayacaktır.

WCx6fd6.png

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Bu yeni bişey mi ? :)

Hayır ama uzun süredir radyoya girenler hala otomatik olmamış üzerleri sürekli çizik oluyor ondan.
Bende anlatmak istedim.
Ecel mesela bayadır yayına katılıyor ama üstü çizikti, F yaptım artık giriş yaptığında onay beklemicek.

Ayrıca illa bilenler için değil, dışardan ziyaretçiler içinde gerekli olabilecek bir konu. Bilenler için gereksiz olabilir. Fakat paylaşımlarımızı genel olarak yaptığımızı biliyorsun... Konu olarak da bulunsun istedim.