Devil May Cry 3 Special Edition - Tam Çözüm

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
devil_may_cry_3.jpg


1.LEVELDE SADECE CANAVARLAR GELDİĞİ İÇİn ÖLDÜrÜn HEPSİ BİTCEK

2.LEVELDE BU SEFEAR FARKLILAR GELCEK ONLARDAN KAÇIN KUM ÜFLERLER.KABAKLARI İSE UZAKTAN TABANCA İLE ÖLDÜrÜn SON CANAVARI TRİCKSTER İLE HAKLARSINIZ SALDIRINCA VURUN VE KAYIN HAKLAYIN .GİrİNCE YERİnİZDE DURMAYIN.

3.ARKAYA GİDİNONLARI HAKLAYIN SONRA GERİ DÖnÜp İLERLEYİn HEPSİnİ ÖLDÜrÜn.BU sİZÇe ORB KAZANDIRACAK VE Bİ BULMACA ÇIKCAK ONU ÇÖZÜn.SAHNEDE CANAVAR ÖLDÜRMENİn Bİ yÖNTEMİ İSE BORULARA TIRMANIP KAREYE BASIN VEYA AYNI İŞLEMİ YERDEKİ CANAVARLARDA YAPIN.KAPIDAN Gİrİn ORBLARI TOPLAYIN.KESİn BULAMASSINIZ YANI KIRIP ORB KRİSTALİnİ PATLATIN VE ÜSTÜnÜNDEKİ KIRMIZIYI KILÇILA PATLATIN ORB ALCAKSINIZ SONRA YEŞİL ORBUDA ALIP İLERLEYİn CERBERUSU VERDİĞİM TAKTİKLE HAKLAYIN(TAKTİK MESAJLARDA)

4.YUKARI ÇIKIN 2. KATTAN VE İLERLEYİp CANAVARLARI ÖLDÜrÜp ASANSÖRDEN YUKARI ÇIKIN.(HEPSİnİ PATLATIN ORB ALIRSINIZ)YUKARIYA ÇIKIP ÖLDÜrÜNCE HEPSUNİ GEÇİEN KAPIDAN VE SIRADAKİ KPIDAN Gİrİp İLERLEYİn SONRA YIKILCAK AŞAĞIDAKİLERİ HAKLIYIN.SONRADA PORTALDAN GEÇİn.VE BAĞIRSAKLA VERDİĞİM TAKTİKLE SAVAŞIN.SONRA KAPIDAN GEÇİNDİŞLİyİ ALIN.

5.YARASLARI ÖLDÜrÜn DİCEM AMA sİZ ZORLANCAKINIZ TABİKİ TABANCAYLA DONDURUP ÖLDÜrÜn.SONRA DİŞLİyİ EN TEPEYE GÖTÜrÜn SONRA ALTTAN ÇATALI ALIN ÇATALI 2. KATTAKİ ÜST BÖLMEYE TAK VE RUHU AL.RUHLA ŞİMDİ o YERDEN GEÇCEN.ASANSÖrÜ AÇ VE YARATIKLARA KARŞI ZIPLAYIN KAÇÇAKSINIZ.ÜSTTEKİ BÜTÜn ORBLARI TOPLAYIN.SONRA AGNİ RUDRA DA TAKTİĞİMİ UYGULAYIN.

6.EN SEVDİĞİM LEVEL.LEVELDE İLK SOLDAN GİDİn TRİCKSTER İLEEE KAZIKLARDAN KAÇIN.KRISTALİ ALIN VE SON sÜRAATLE GİDİn.ORTADAN GİDİn.LABİRENTTE SOLDAN GİDİn.
SONRA İLERDEN SONRA SAĞDAN KRİSTALİ ALIP HERHANGİ YERDEN GİDİn.VE ENSEVMEDİĞİM YER SAĞDAN GİDİn VE İKİ ÇARKI DÖNDÜrÜn BÜyÜ KIRILCAK HEPSİnİ ÖLDÜrÜn.SONRA uÇÜnÜORTADAKİ ALETE TAKIN ASLINDA 2 sİnİ TAKANIZ OLUR AMA o ZAMAN sÜPER sİLAH ARTEMİsİ ALAMASSINIZ.

7.ŞİMDİ KAPIDAN GEÇİn VE ORBLARI ALIP EN AŞAĞI İnİN.ORDAN ASANSÖr ŞEYİnİ İ ALIN o Bİ CANAVARIN ALTINDA HEPSİnİ ÖLÜrÜn VE ALIN.KAPIDAN GEÇİn.BU SEFER EN ÜSTE ÇIKIN YUKARDAN SHRENİ ALIN ORDAN ASANSÖr ŞEYİnİ TAKIN VE AŞAĞI İnİN SHRENİ TAKIN.
SONRA CANAVARLARI ÖLDÜrÜp KAPIDAN GEÇİp DUVARI YIKIP.SONRA ÇARKI ÇALIŞTIRIP ÜSTÜNE GEÇİn VE PARÇALAYIN KAFATASINI ALIN.KAFATASINI ASANSÖr DEN GEÇERKEN SHRENİ ALDIĞIMIZ KADIN .OYNUNDAKİ YERİn GERİsİNDEKİYERET TAKIN KAPI AÇILCAK.
KAPIDAN GEÇİn SON DUANIZI EDİn.İŞLEMLERİ YAPIN SONRA ORB KRİSTALİnİ KIRIP KULEYE ÇIKIN SONRA VERGİLLE VERDİĞİM TAKTİKLE KAPIŞIN.

8.LEVİATHANDA ZEHİRLERİ KIRIP KAPIDAN GEÇİn YALNIIZ YUKARIDAN o.K.yİ KIRIP GEMİDEN MAVİ ORBU ALIN.SONRA KAPIDAN GEÇİn.UFAK HATIRLATMA ARTIK DEVİL TRİGGER VAR VE OYUN DAHA YENİ BAŞLAMAK ÜZERE. SONRADA YUTAKTAN GEÇİp o KURTLA SAVAŞIN KURTU BİLE 0 KATIMIZSA KENDİsİ NEDİr!!!!DT İLE BİTTİ o.SONRA İLERLEYİn İLERLERDE İSEHEPSİnİ ÖLDÜrÜn VE AYNAYI ÇIKARTIN.SONRA TEK KAPIDAN GEÇİp YUTAĞA DÖnÜN YUTAKTA Bİr HW ALIP AYNAYI TAKIN VE HW yİ DT İLE KULLANIN.HW=HOLYWATER.SONRA YANDAKİLERİ ÖLDÜrÜp ORTAYA SALDIRIN.YANİ VERDİĞİM TAKTİK MESAJDAKİ GİBİ.

9.OYUN BU LEVELDEN SONRA BAŞLIYO.ÖrÜMCEKTEN GEÇİn SONRADA OKÇULARDAN .SONRA TESTERELERDEN VEE BULMACAYI ÇÖZÜn AMAÇ ÖNDEKİNE IŞIK VERMEK.SONRA AÇILAN YERDEN GİDİn YARATIKLARI ÖLDÜrÜn.SONRADA PLATFORMDA ARKDN GİDİp ORB TOPLAYIP DÜZ GİDİp ÜSTTEN SPİRALİ ALIP YAN KAPIAN GİDİn.YARATIKLARI ÖLDÜrÜNOYUNUN BAŞINDAN BERİ HANGİ STİL KULLANYOSANIZ LEVEL ATLIYCAK.SONRA ORDAN ELMASI ALIN.ŞELALEDEN GEÇİn AMA ÜSTTEKİ BÖLMEDEN BÖYLECE o YARATIKLAR GELMİYCEK.ELMASI TAKIN VE VERDİĞİM TAKTİKLE NEVANI ÖLDÜrÜn.
GELDİDE ÇATTI YARISI

10.DAHA SONRA SAĞA DÖnÜPORDAN TOP JENEATÖrÜ ALIN.VE GERİ DÖnÜN EN BAŞA CANAVARLARI ÖLÜrÜn BU SEFER TABUTCULARDA ZİYARETİMİZE GELMİŞ.HADİ ŞÖYLE GÜZEL Bİr KARŞILAMA TÖRENİ HAZIRLAYALIM YANİ Bİr RCK KONSERİ VERELİM.DEDİĞİMİ ANLADINIZ.GERİ DÖnÜKTEN SONRA İSE DANTE TOP GÖSTERİsİ YAPIYOR VE YANA ÇEVRİLİYO BU ARADA LADY nİN YERİNE GİTCEZ SABIR.ONRA YENİ KAPIDAN GİT VE ARKHAMA İLERLE SONRASINI VİDEODA İZLE.

11.KADER pİs ELLERİnİ BİZE BATIRDI.ONLARI KIRALIM.KAPIDAN GEÇİn.YARATKLARI ŞÖYLE YAPIN SOLA DÖnÜN ORTA RAHATCA ÖLDÜrÜn.SONRA AŞAĞI İnİN VE DEVÖİL STARI ALIP GİDİn.KAPIDAN GEÇİn.YENİ Bİ CANAVAR VAR ADI AHTAPOTİn HEMOGLOBİn HAHAHA.ONDA İŞTE ARKANIZI DÖnÜN GELİNCE ATEŞ EDİn.BİTEK BÖYLE BİDE HW İLE ÖLÜYO TAVSİYE EDİLMEZ.SONRA YUKARIDA BULMACAYI YAPIN AMA sÖYLİyİM LAMBADA İTEM VAR.HER NEYSE KANGÖLÜNE ÇEVİrİNCEYARATIKLARI ÖLDÜrÜn BURAI EN NEFRET ETTİĞİM YER.SONRA KAPIDAN GİDİn.ASANSÖRE BİnİN ŞÖYLE ASANSÖRE ATLAYIN.YARATIKLARI TABANCAYLA ÖLDÜrÜn.SONRA BEOWOLF İLE SAVAŞIN VERDİĞİM TAKTİKLE.LEVEL BİTTİİİ.

12.BU SEFER sÜPER BAD DANTE OLUYOSUNUZ YANİ SINIRSIZ EKSİLEN GÜCÜARNCAK ŞEYTAN ÖLDÜREREK KAZANCAKSIN DOUSTUM.ARTI ASANSÖr VARINCA YERDEN HEYKELİ İTTİREREK ALCAKSIN y.ORBU AL.SONRA ÇIK KAN GÖLÜNE DÖn.İŞİnİ HALLEDİp o CANAVARLARI ES GEÇİp ÇARKA DÖnÜp HEMEN GERİ DÖn CENNETTE HEPSİnİ GEBERT GÜCÜnÜ DOLDUR VE GİT HEMEN.DANTE AĞZINDAN ATCAK VE YENİ YER AÇILCK AŞAĞI İn GERYON GELCEK ONU VERDİĞİM TAKTİKLE ÖLDÜr.

13.VERGL,SENİ KERATA NABER GÖrÜŞMEYELİ UZUN ZAMAN OLDU.NEYSE KAPIAN GEÇİp YENİ STİLMİZLE HEPSİnİ ÖLDÜRELİM.SONRA KAPILARLA ALİ CENGİZ OYNAYIP ELMASI ALALIM SONR ANA KAPIYA DÖnÜN VE ELMASI TAKIN SON DUAIZI EDİn HAZRLIKLARI YAPIN VERGİLLE VERDİĞİM TAKTİKLE SAVAŞIN.AMA VİDEO YU KESİn İZLEYİn.

14.BEOWOLF u ALIN VE BİTİME KADAR ONU KULLANIN.SONRA KAPIYI KIRIN.ASANSÖRDEN ÇIKIN MUTTLULUĞA KOŞUN.. HADİ BE.NEYSE SUYA GELDİK.SUDAN GERİYE DÖnÜN VE Şu AÇIK HAVA NEHİr PLATFORMUNA GELİn PORTALDAN 3. LEVELDEKİ KAFEYE GELİn YARATIKLAR HAKLAYIP KAFEDEN KULEYE GİDİn.BU ARADA DÖnÜŞ BİLETİMİZ BULMACA.

15.2 MELEK GELCEK SONRA HW KULLANARAK ONLARI ÖLDÜrÜn YADA YARALAYIN KALKANLARINI KIRIN VE ATEŞ EDİn ÖLCEKLER.GERİ DÖNCEZ FARKINDAYSANIZ TİMSAHIN ORAYA GİDİn BU ARADA ŞEYTANIN ÜSTÜNE ÇIKIP ORBU ALIN VE ÇARIK DÖNDÜrÜn SONRA Bİ YER AÇILDI ÖrÜMCEK YERİNDE ONU İŞTEÇARKI DÖNDÜrÜn.FARKLI ŞEYLER OLCAK 3 KERE FARKLI YERLERDE YAPIN YERLER DİĞER ÖrÜMCEK YUVASI AÇIKHAVA NEHİr PLATFORMU VE TESTERE YERİ TABİ HER YER DEĞİŞTİ UNUTMAYALIM SONRA BUNLARI KULE ORTASINA GÖTÜrÜn 3 ÜnÜ TAKIN SONRADA ASANSÖRDEN ÇIKIN.
16.iki Kapi Var Herhangi Birine Gidin Sonrada Alta Gidin 5.level Zirhini Yapin Ve Bölmeden Aliniz.melekleri Haklayip En Başa Yukari Git.asansör Yeri Değişti.bulmaca çözüp Açin Ve Taşi Aln Bu Sefer Santranç Oyunundakini Yapin.şah Mat Yani Kraliçeyi öldürürsenz Hepsi ölür.sonra Ortaya Dönün.gücünüz Az Biliyorum.kaçin Yukari Artemise Gelin Ama Düşmeyin Düşerseniz Yine Yapcaz.neyse Sonra En Aşaği Inip Lady Ile Verdiğim Taktiği Yapin Yenerseniz Oyunun Sonuna Kadar Kullanacağiniz Rokiet Atar Gelir.

17.arik En Korktuğum Level.bunda Vergil 1 Ile Savaştiğimiz Yere Döncez.size Biraz Zevk Birakiyim.siz Buln Shadow Ile Verdiğim Taktikle Savaşin.

18.burda Ise Canavarlarimizla Savaşcaz 8 Iyle Siz Kirana Kadar Savaşin.siralama şöyle Olsun Daha Kolay:agni Rudra Cerberus 2.level Bağirsak.biraz Da Risk!beowolf Ve Nevn Açilan Yerden Gidin.19.levele Başlama Olarak şunu söyleyimoyun Harika.neyse.yaratiklari öldürün Sonrada Portaldan Geçin Yeşil Aynalari Patlatin Ve Herkes ölsün.sonra Portamdan Geçin Herkesi öldürün Köprü Açilcak Ondan Taşi Al Portalla 18.levelin Oraya Git Yine Portala Bas Bu Sefer 19.levelin Başina Git Tekrar Yap Bu Seferde Aynaya Gitcen Taşi Kadina Ta Portaldan Geç Hazirliklari Yap Kapidan Geç En Sevdiğim Canvar Savaşi Kisa sürede Vergille Birlikte Savaşçan Ve Arkham öldürcen Video Yu Mutlaka Izle.

20.vergili Verdiğim Taktikle öldürün.

şimdi Oyun Bitiminde Lady Ile 100 Kişi öldürün Roketle Vergile Ne Olduğunu Göreceksiniz.
Legendary Dark Knight Ve Dmc1 Ante Hard I Bitirince çiiyo Oyun Sonunda Legendary Dark Knight(sparda) Kiyafeti Seçerseniz Lady Yi Yeni Kiyafetle Göreceksiniz..
Oyunu Easy Veya Normalle Bitirirseniz Galeri çikcak 3dante Must Die Da Süper Galeri çikcak Yani Yeni şeyler Böyle Yapin Işte
Her Modu Bitirip,sonrada Herleveli Her Modda s Ile Ss Derecesiyle Bitirince Galeri Resimleri Açiliyo.
Heaven Or Hell De Tek Vuruşta Herkes ölüyo Bu Nedenle Tabanca Kullanin.
 
Benzer Konular Başlık Forum Cevap Tarih
ukyo29 Devil May Cry 4 | Hile Paketi Program Download 0
KıRMıZı May / Might Pratik İngilizce - Practical English 0
Top