• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Derste uyuyan öğrenci:)

Schweppes

Forum Tutkunu
Dersin sıkıcı olmasıyla beraber gelen ağırlık artık taşınamaz gözler yavaş ayvaş kayar ve en sonunda kafayı masaya koyup derin bir uykuya dalınır:P

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
çok sıkıcı bir ders anlatılıyor...dersi sevmiyosun zaten..ağırdan ağırdan gözler kapanıyor...sonra pat diye kafa düşüyor saga sola bakıyosun gören varmı diye...caktrmadan masaya kafayı koyuyorsun ve işte mutluluk...:D:D

e-PaCk

Forum Gururu
İşte bu yüzden gitmiyorum derslere. Sıcacık yatağımı kuş tüyü yastağımı kaz tüyü yorganımı neden bırakayım.
a030.gif

MRMİC

Uzman
Bikere fen dersinde uyumuştum..ders boyu hoca bişey dememiş ders bitip çıkarken bi tokat atmış bana bi an irkildim noldu lan hocamı geldi demişim;P

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Sabahları bizim sınıfa gelsenize uyuyan öğrencimi görmek istiyonuz..Hepsi ayakta uyuyolar vallahi..Tabii benimkiler henüz çok küçükler ama bu davranışlar zamanla kazanılıyor herhaldeki alışkanlıklarını bırakamayanlar derste uyumaya devam ediyorlar...Okulun ilk başlarıydı genelde ilk ders oyun dersidirki uykuları açılsın o gün büyük bir ısrarla resim yapmak istediler serbest resim yapmalarına izin verdim..İlayda adında çok tatlı bir kız var sınıfımda resme ne çizmiş dersiniz kocaman bir yatakla bir yastık ve üzerine yatıp uyuklamaya başlamış ben ona ilaydacım derste uyuyomusun sen yoksa cimcimem deyince hayır öğretmenim ben yatağımda uyuyorum yastığım bile var deyip resmini bana göstermişti......

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Yaramazlık yapmasından daha makbul olan öğrenci stili. Şahsen ben karışmıyorum uyumak isteyen uyuyabilir, özgür irade :)