• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Deniz martıya sevdalı, martı denize. Martı denize giderde tek kendi sevdalı sanır. Bilmez ki koca deniz onu bekler.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Rüzgarın yönünü dilediğin gibi değiştiremezsin; ama yelkenleri rüzgara göre ayarlayarak, istediğin limana ulaşabilirsin.

Denizci sevgilisi olmak. Aşkın kıymetini en iyi biz biliriz. Çok büyük bi laf tabi bu ve içinde çokta büyük acılar taşıyan. Beklemenin,umudun, sabrın bitmeyişinin en güzel örnekleriyiz. En yakın zamanda telefonunuz çalsın denizcinizin sesini duyun ve ona kavuşun bu en büyük temennim...

Denizin kokusu bir kere girdimi insanın ciğerlerine bir daha bırakamazsın denizi, denize açılmadığınız zaman hasta edersiniz kendinizi.

Denizci olmak zordur. Sevdiklerinden, evinden, aylarca uzaktadırlar, denizcinin ne bir planı olur ne de bir programı, plansız programsız yaşarlar, nerede ne zaman olacağını kimse bilemez.

Deniz martıya sevdalı, martı denize. Martı denize giderde tek kendi sevdalı sanır. Bilmez ki koca deniz onu bekler.

Bir kere olsun güldürdün mü beni hayat? bir kere olsun bana iyi ki yaşıyorum dedirttin mi? bir kere olsun bana gün yüzü gösterdin mi? peki neden benden sevmemi istiyorsun, yine acı verip ardında yaşlı gözlerle bırakmak için mi?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ne kadar ulaşılmaz olsan da benim yolumun güzergahı daima senin adına istediğin kadar git istemediğin kadar geliyorum sana.