• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Deneme..

Sözün bittiği yerlerde varmış, hep söylerdi annem..ne kadar saçma derken; saçmalığa inanıp, sahip olunan anlarda varmış...Sözün bittiği yerdeyim, acının saçak attığı demde..Eski şarkılar kulaklarımda, bense o masum, mutlu eskilikte..sararan yapraklar savrulurken benliğimde, koptuğum dala hasret yaşıyorum gamlı sessizlikte..hani çok önceleri çocuk sesleri aydınlatırdıya caddeleri; o tükenmeyen kahkahalar ısıtırdı hani yaslanılan minderleri..şimdi dayıyorum başımı ayazların nöbet tuttuğu yastıklara..hasretleri meze yaptım, dertlerimi içiyorum bir çırpıda..ateşimde yanan anılar, ateşse yaktığım yüreğim.kaldırabilir mi ki bu bahar bir hüzün daha..koca bir koleksiyonum var artık kırıklarımdan, umutsuzluğa yüz tutmuş korkularımdan, korkupta söylenemeyen yangınlarımdan....
Beceremedim, hiç beceremedik aslında..denemedik sonuna kadar.göze alamadık uykusuz ıslak saatleri..hep kirlendik, kirlettik yürekleri..vazgeçemediğimiz sevdamızın adresi değil; yolunu dahi bilmediğimizi adını bile ezberlemediğimiz karamsarlığımız oldu...bırakmamak için verilen sözleri hatırlarken, unutmak için yeminler ettik inadına...keskin virajlarda imkansız yollar çizdik..yürümeyeceğini bile bile inat sapağından çıkmaz yollara girdik..bilmiyorum şimdi nerdesin..hangi yalan sevda da oyunculuğunu sürdürmektesin..bense hüzünlü bir hikayenin son sayfalarında; herşeyi kabullenmiş seni beklemekteyim...son satırlar bunlar bu yüzden iyi değerlendirmeliyim..sonun başındaki ilk itirafım bu sana; seni ilk günki gibi delice sevmekteyim..
ha unutmadan birde...; hani mutluyum demiştim ya; SENİ UNUTMAK İÇİN YAŞADIĞIM HER AŞKI, BEN YİNE SENİNLE ALDATTIM..unutup benliğimi canımdan caymışken bile; ben sensiz bir an bile olamadım...

teveccühünüz..çok teşekkür ederim, yorumunuz ve hisleriniz benim için çok önemli.sizlerin beğendiğini duymak inanın en büyük mutluluk..

akm :D olur mu öyle şey değerli s.modum sizin yeriniz apayrı ve özel.. cümlelerinizin ve sağlam kaleminizin gölgesinde dinlenen yalnız bir yolcuyum ben.. :)

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Artık yalnız değilsin ben varım, hayatının beklenen kişisi :P

Senin kadar cesaretli değilim ben biliyorsun... Yazdıklarımı kendime saklama huyum var çok nadir bazılarını paylaşıyorum işte :)