• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Demet Akalın'dan Nihat Doğan'a: Hayatının davasını görecek

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
2Demet Akalın, oğlu kanser hastası olan kuzenine yardım etmediği gerekçesiyle eleştiren Nihat Doğan'a dava açıyor

Demet Akalın, kuzeni Şehbal Civeleker’in kanser hastası ve görme engelli oğlu Yağız’a yardım etmediği için eleştirilmişti. Kuzen Şehbal, Demet Akalın’a şöyle seslenmişti: “Servetin var, neden bize yardım etmiyorsun?” Demet Akalın “Kime yardım edeceğimi biliyorum. Evime girip her şeyimi çalan insana etmem” diye cevap vermişti.

Yağız Civeleker 3 gün önce vefat etti.

5b023391ae298bee273e6faf

'ALLAH ISLAH ETSİN SENİ'
Nihat Doğan, Demet Akalın için “Ota b..a sosyal medya hesaplarında timsah gözyaşı döken teyzen Demet Akalın çizmesine vermekle övündüğü 30 bin TL’yi sağlığın için harcasaydı, bugün sen de anneciğinle iftarını yapacak, karnen için gün sayacaktın. Demet Akalın’ın da çocuğu var. Rabbim onu çocuğuyla imtihan etmesin. Demet bir de acılı anneye 50 bin TL’lik dava açmış. Allah ıslah etsin seni. Mezarlıklar kendini vazgeçilmez sanan kraliçelerle dolu.”

DAVA AÇIYOR
Demet Akalın bu sözler üzerine çıldırdı!

Nihat Doğan için sosyal medya hesabından şu duyuruyu yaptı: “O hayatının tazminat davası ve suç duyurusunu görecek.”

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Normalde Nihat Doğan 'i sevmiyorum ama.ayda yılda bir olsa da doğru bir şey söylemiş
Demet ayibindan utanacagina bir de üste çıkıyor ,tek bildigi dava acmak zaten
Ben bile hic tanimadigim biri için gözyaşı dokebiliyorsam sen nasıl oluyorda kayıtsız kalabiliyorsun

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
çok üzüldüm ya :( demeti çok seviyodum ama minicik çocuğun hırsızlıklarda falan suçu ne ki onun hayatına mal oldu :(

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
çok üzüldüm ya :( demeti çok seviyodum ama minicik çocuğun hırsızlıklarda falan suçu ne ki onun hayatına mal oldu :(
Para verseymis çocuk kendi doktoruna ameliyat olabilecekmis yanlış bir ameliyat çocuğu bu hale getirmis maalesef
Ve demetin umrunda bile değil ,bu kadın da vicdan yokmuş ben bile tanimadigim halde sevdim yagizi