• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Delilerin Elazığ'ı Ele Geçirmesi

felsefe_mi

...!...
Özel üye
1960lı yıllarda Elazığ akıl hastanesinden kaçan 423 deli Elazığ'a yayılır. Hastane başhekimi Mutemet Bey "ne yapalım" diye soranlara; bana bir düdük verin ve arkama yapışarak beni takip edin der. Başhekim ve arkasına yapışarak takip eden birkaç personeli "tren,tren " oynayarak Elazığ cadde ve sokaklarını dolaşırlar. bütün deliler kuyruğa girer, vagon oluşturup trencilik oynayarak hastane kapısından içeri girerler. Sayım yapılır, sayı 612 olmuştur. ;)

67643_553898137958145_1664763886_n.jpg

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Bizimkiler annemler babamlar hikaye gibi anlatıyolar hani bazı köylerin komik hikayeleri gibi aslı astarı varmı bilmiyorum ama bende genelde Elazığlılara biraz deli derler:):)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Bizimkiler annemler babamlar hikaye gibi anlatıyolar hani bazı köylerin komik hikayeleri gibi aslı astarı varmı bilmiyorum ama bende genelde Elazığlılara biraz deli derler:):)

:) Olayın yaşandığını sanmıyorum tabi Çünkü epey bir baktım gerçeklik payı yok..
Ama Gakkoş vatandaşlar için rivayet çok :) Ben bilmem :D Sonra burada biri çıkıp ne diyorsun demesin :P