• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Delıkanlı kız nasıl olmalı :)))

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
simdiki kizlar cok farkli deli kanlida halt etmis yanlarinda begenip evlenende yok erkek gibi geziyorlar :)))))birde hava atarlarya ben kizoglankizim diye :)))

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
erkek erkek gibi bayan bayan gibi olmalı.. ona buna özenecek bir durum yok aslında ama bazen abartılabiliyor bu..herkes yerini bilmeli..

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Benim yasadigim bir olay cokolmadi sanirim 1 ay felan denizliden bir bayan arkdasim konusuyoz dediki yesim bana koca bul tanidiklarindan iyice bunaldim ben saka yapiyor sandim ilk basta bende ilan veririm felan dedim ana baktim kiz ciddi dedim yasin kac :))) dedi 40 ama dedi senden gencim zayifim guzelim kendini tarif ediyor ya dedim sevcan konusuyoruz ama sen beni hic gormedin ki dedi senin cocularin var ondan yola cikarak dedim dedi beni gorsen 17 löik kiz gibiyim yasimi beli etmiyom sonra bayagi konustuk bir baktim bu koca degilde para yemeye adam ariyormus :))))